18 Yaş Üstü Herkese Kredi Çıkartılır

Kredi almak hayatımızın akışı içerisinde sıklıkla başvurmakta olduğumuz bir yöntem olmak ile beraber bu sektörde hizmet veren pek çok farklı yer mevcut olmaktadır. Bunlar arasında son zamanlarda en çok dikkat çekenlerden biri de “18 yaş üstü herkese kredi çıkartılır”  sloganı ile çalışmakta olan yerler olmak ile beraber bu konuda fikir almak istemekte olan okuyucularımız için adı geçen yerden hizmet alan Veli Bey ile bir röportaj yaparak yazımızın devamına ekledik. Mevcut olan bilgilerin ise okuyucularımıza faydalı olmasını ummaktayız.

herkese para

herkese para

  • Para ihtiyacınız ile alakalı olarak bize bilgi verir misiniz?

Bazı ihtiyaçlarımı giderebilmek için bankalara da borçlanmamak için etrafımdaki herkesten ödünç para almıştım ama ödeme konusunda sıkıntılar yaşamam beni tekrar bankalara yönlendirdi ve ister istemez kredi aldım. Bu borcu da ödemek zamanla iyice zorlaştı ve ikinci bir kredi daha aldım. Ancak tahmin edeceğiniz üzere bu benim için tamamen batış oldu ve hem kredi notum düştü hem de sicilim bozuldu. Üstelik para sıkıntım hala devam ediyordu.

  • Peki kendinize nasıl bir çözüm yolu arıyordunuz?

İtiraf etmeliyim ki ilk aşamada bankaların tümü beni geri çevirdiği için ümidimi kaybetmiş ve çözüm aramayı da kesmiştim. Daha sonra bir arkadaşım tavsiyesi ve cesaretlendirmesi üzerine kredi vermekte olan firmaları araştırmaya başladım. Bunlar arasında direk kredi veren ve kredi çıkartan yerler mevcut olsa da benim hem sicilimin kötü olması hem de iki tane kredi borcumun olması bu yerlere de ters gelmekteydi. Bu yüzden onlarca firma beni geri çevirdi.

  • “18 yaş üstü herkese kredi çıkartılır” hizmeti ile nasıl tanıştınız?

Bir firma daha bana kredi çıkmasının imkansız olduğunu söyleyerek beni geri çevirmişti ve her şeyden vazgeçmiş bir şekilde eve gidiyordum. Otobüs durağında bu yerin ilanını gördüm. Açıkçası çok da itibar etmesem de mecburen aradım ve beni görüşmeye davet ettiler.

  • Peki görüşme nasıl geçti?

İlk olarak mevcut durumu öğrendiler ve ben geri çevrilmeyi beklerken ne kadar para istediğimi sordular. Daha sonra istediğim tutardaki para nakit olarak geldi ve şartlarda anlaştıktan sonra da tarafıma verildi. Tüm kredi süreci işte bu kadar kolay oldu. Bu yüzden para sıkıntısı çeken herkese bu firmayı kesinlikle tavsiye ederim.

Kaynak: http://www.herkesekredi.net

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ