Ağrı Senetle Para Veren Kuyumcular

Kredi notu düşük olan ve finansal sicilleri kötü olan kişilerin acil nakit ihtiyaçlarında bankalardan kredi kullanmaları oldukça zordur. Bu kişilere kredi veren bankalar olsa da bu kişilerin bankalardan kredi kullanma işlemleri uzun bir süreyi kapsar. Bu nedenle kişiler kısa sürede nakit ihtiyaçlarını karşılayabilecek başka çözüm yolları ararlar. Ağrı senetle para veren kuyumcular bu türden kişilere finansal destek sağlayan aracılar olarak ifade edilebilmektedir.

Daha detaylı bilgi için SENETLE PARA VEREN KUYUMCULAR adlı makalemizi okuyunuz

Bu finansman desteği seçenekleri genel olarak tavsiye edilen yollar olmasa da kişiler bir noktada mecbur kaldıkları için senetle para veren kişilerden nakdi destek sağlamak zorunda kalırlar. Kişilere bu türden nakdi destek sağlayanlar genel olarak yüksek faiz oranları ve kısa vadeler ile kişilere nakit sağlarlar.

Bu türden nakdi destek seçenekleri kişilerin zor durumda kalmalarına neden olabileceği için çok tercih edilmez. Kuyumcular altın ve gümüş satışı ile gelir sağlayan işletmeler olarak bilinmektedir. Kişilere senetle para veren kuyumcular bu işlemleri aleni bir şekilde yapmazlar yani bu kuyumculara ulaşım o kadar kolay değildir.

Senetle para veren kuyumcular ile alakalı bir önceki makalemiz olan Afyon Senetle Para Veren Kuyumcular makalemizi veya bir sonraki makalemiz olan Amasya Senetle Para Veren Kuyumcular makalemizi okuyabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ