Antalya Senetle Para Veren Kuyumcular

Altın ve gümüş satışı ile gelir sağlayan işletmeler olarak nitelendirilebilecek olan kuyumcular son dönemlerde farklı işlemler ile de kişilere hizmet sağlamaktadırlar. Antalya senetle para veren kuyumcular banka ürünlerinden farklı olumsuzluklar nedeni ile faydalanamayacak olan kişilere nakdi destek sağlamaktadırlar.

Daha detaylı bilgi için SENETLE PARA VEREN KUYUMCULAR adlı makalemizi okuyunuz

Son dönemlerde kişilerin acil nakit ihtiyaçlarına cevap vermenin yüksek faiz geliri sağlaması nedeni ile kuyumcular kişilerin acil nakit ihtiyaçlarında senetle borç verme işlemlerinde de rol almaya başlamışlardır. Eskiye göre sayıları oldukça artan bu türden hizmetler ile kişilere hizmet sağlayan kuyumcular bu türden işlemleri kolay ulaşım sağlanabilecek şekilde gerçekleştirmezler. Çünkü bu  tür işlemlerde kendi güvenliklerini göz ardı etmezler bu tür işlemlerde referans önemli bir rol almaktadır. Senetle borç alma işlemleri kişiler açısından çok yüksek oranlarda faiz yükü ile karşı karşıya kalınması nedeni ile tavsiye edilen bir borçlanma şekli değildir. Senetle borçlanma işlemlerinde hem yüksek faiz oranları söz konusudur hem de alınan borcun vadesi olabildiğince kısa bir süreyi kapsamaktadır.

 Senetle para veren kuyumcular ile alakalı bir önceki makalemiz olan Ankara Senetle Para Veren Kuyumcular makalemizi veya bir sonraki makalemiz olan Artvin Senetle Para Veren Kuyumcular makalemizi okuyabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ssfftt dedi ki:

    Acil 5000 liraya ihtiyacım var aylık 750 lira olarak ödeyebilirim üzerime tapulu arsa var Antalya’da yaşıyorum

BİR YORUM YAZ