Başak Kart Anlaşmalı OPET İstasyonları

Tarımsal üretim faaliyetlerinde üreticilerin en genel olarak harcama yaptıkları alanlar akaryakıt harcamaları olarak ifade edilebilmektedir. Başak Kart anlaşmalı OPET istasyonları ile banka müşterilerine önemli olan harcama alanlarında kampanya ve avantaj seçenekleri sunmaktadır. Tarımsal üretimde hem çiftçiler hem de hayvancılık faaliyetlerinde yer alan müşteriler ve farklı alanlarda üretim faaliyetlerini gerçekleştiren üreticilerin sıkça harcama yaptıkları alanlar olan akaryakıt harcamaları kişilerin bütçelerinde önemli bir yer tutmaktadır.

Başak Kart anlaşmalı OPET istasyonları banka sağlamış olduğu anlaşma ile kart sahibi tarımsal üreticiler anlaşmalı istasyonlarda yapacakları akaryakıt harcamalarının geri ödemelerini 6 aya kadar erteleyebilme imkânından faydalanabilmektedirler. Kişiler bu ertelemeler için herhangi bir faiz ödemesi yapmak zorunda kalmazlar. Kişiler bu vade farksız geri ödemelerini isterler ise uygun faiz oranları ile hasat dönemlerine kadar erteleyebilme imkânlarına da sahip olabilmektedirler.

Ziraat Bankası tarımsal üretici müşterilerine sunmuş olduğu bu kredi limitli kart seçeneği ile kişilere sadece alışveriş harcamalarında değil acil nakit ihtiyaçlarında da finansal destek sağlamaktadır. Kişilere sağlanan avantajlar arasında diğer tarımsal girdi satışı yapan firmalar ile yapılan kampanya anlaşmaları da yer almaktadır.

Kişiler her türden tarımsal ihtiyaçlarını karşılamada da Başak Kart anlaşmalı OPET istasyonları üzerinden sağlanan kampanyalara benzer türden olan ve banka tarafından hem müşterilerine hem de satıcılara ekonomik etkinlik kazandırılabilmesi amacı ile farklı kampanya anlaşmaları düzenlenmektedir.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ