Başak Kart Katkı Payı

Bankacılık sektörü gelişme gösteren sektörler arasında yer almaktadır ve bankalar müşterilerin finansal işlemlerini gerçekleştirmelerinde kişilere farklı kolaylıklar ve avantajlar sağlamayı hedeflemektedirler. Bankalar tarafından sunulan hizmetler müşterilere sunulan banka kredi ve kredi kartı ürünleri ve diğer finansal işlemlerde sağlanan kolaylıklar olarak ifade edilebilmektedir. Bankalar kişilere sunmuş oldukları bu farklı hizmetler karşılığında müşterilerinden farklı miktarlarda işlem ücretleri talep etmektedirler. Başak Kart katkı payı bankanın sağlamış olduğu hizmetler sonrasında müşterilerden talep ettiği ücretler arasında yer almaktadır.

Bankaların müşterilerinden aldıkları işlem ücretlerinin isimleri ve çeşitleri banka ürünü seçeneklerine göre farklılık göstermektedir. Başak Kart katkı payı bankanın Başak Kart sözleşmesi yapmış olduğu müşterilerinden Başak Kart kullanmaya başlamalarından önce belirli bir miktar komisyon almaktadır. Bu komisyonun miktarı sözleşmelerde belirlenmektedir. Bu komisyon kişilerin kullanacakları kredi miktarından düşülür ve bu düşülen komisyonun %30’luk kısmını banka müşterilerinden katkı payı olarak almaktadır.

Müşteriler bankalardan almış oldukları hizmet karşılığından farklı işlem ücretlerini bankalara dolaylı ya da dolaysız şekillerde öderler. Başak Kart katkı payı ödemeleri de yukarıda belirtildiği gibi yapılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ