Bimeks Bi İmza İle Kredi Kartına Taksitle Cep Telefonu Alma

Kredi kartına taksitle cep telefonu alma, uzun bir aradan sonra tekrardan hükümetin gündeminden geçmiş ve müşterilerin cep telefonu almalarını sağlamak ve aynı zamanda piyasayı yükseltmek amacıyla devam etmekte olan bir uygulama olarak dikkat çekmektedir. Kredi kartı kullanan kişiler için bu son derece sevindirici bir haber olsa da, kredi kartı kullanmayan kişiler için de alışveriş yapabilmek için pek çok güzel uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamaları sağlayan bir firma da Bimeks olarak dikkat çekmektedir.

Bimeks Bi İmza Uygulaması

Bimeks’ in başlatmış olduğu bu yeni uygulama ile kişiler çok rahat bir şekilde cep telefonu alabilecekler. Kredi kartı limiti olmayan ya da kredi kartı kullanmayan kişiler de Bimeks’ e gelerek bir cep telefonu beğenebilecek ve bunu da taksitler halinde alabileceklerdir. Bu uygulama özellikle kredi kartı kullanmayan kişileri son derece sevindirmiştir.

Bimeks’ in bu uygulamasında en az 750 TL değerinde alışveriş yapıyor olan herkes yararlanabilmektedir. Bu sebepten ötürü cep telefon almak isteyen kimseler bu alt sınıra bağlı kalmak üzere cep telefonu alışverişi de yapabilmektedirler. bu kampanyadan yararlanabilmenin bir diğer şartı da bankada hesabınız bulunmasıdır. Ne yazık ki herhangi bir bankayla çalışmayan ve bu bankada doğrudan kendi isimleriyle açılmış bir hesaba sahip olmayan kişiler Bimeks’ in Bi İmza kampanyasından faydalanarak cep telefonu alamamaktadır.

Kampanyadan yararlanabileceğiniz üst sınır ise 6000 tl olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler taksit vade sayısını 12 ya da 24 ay belirleyebilir ve bu şekilde bir ödeme planı da yapabilirler. Kredi kartınızı yanınızda götürürken halen çalışıyor olmasına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü temsili olarak 1 tl çekilecektir. Nüfus cüzdanınız ile birlikte giderek çok rahat bir şekilde cep telefonu almanız da mümkün olarak kabul edilebilmektedir.

Faiz Değil Vade Farkı

Aynı zamanda kampanyada faiz oranı değil vade farkı uygulanmaktadır. 1000 TL değerinde bir telefon aldığınız ve 12 ay taksitle ödemeye karar verdiğinizde yalnıza 200 TL’ lik bir vade farkı ödeyerek 12 ayda 100′ er liralık taksitler halinde Bimeks’ in Bi İmza kampanyasından yararlanabilir ve cep telefonunuzu da satın alabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ