Deniz Bank Üretici Kart Ödeme Vadesi

Deniz Bank tarafından tarımsal faaliyet ile uğraşan müşterilerine sunulmuş olan bir banka ürünü olan üretici kart müşterilerinin tarımsal girdi alışverişlerinde, gerekli nakit ihtiyaçlarında ve diğer ihtiyaçlarında destek sağlamak amacı ile müşterilerine sunmuş olduğu bir kredi ve kart hizmetidir. Deniz Bank üretici kart ödeme vadesi üreticilerin tarımsal ihtiyaçları adına üretici kartlarına yüklenmiş olan kredi limitlerini kullanmaları ile gerçekleşen hizmet üreticilere her alanda avantaj sağlamaktadır. Kişiler üretici kartlarına yüklenmiş olan kredi limitlerini ister acil nakit ihtiyaçlarında banka şubelerinden ya da banka ATM’lerinden nakit olarak çekerek isterlerse de alışverişlerinde üretici kartları üzerinden kullanabilmektedirler. Kişilere anlaşmaları işyerlerinden yapacakları alışverişlerinde hem 6 aya kadar varan ekstra vade seçeneği hem de %0 faiz oranı imkânı sunan üretici kart kişilere oldukça fazla olanak sağlamaktadır.

Denizbank Üretici Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tarımsal faaliyet alanında işletme olarak nitelik kazanmış olan müşteriler üretici kart kullanmak istediklerinde banka şubelerinden ya da bankanın diğer hizmet alanlarından kolayca kart başvurusu yapabilmektedirler. Tarımsal üretim ve hayvancılık alanında hizmet veren üreticiler kart taleplerinde kolayca başvurularını yapabilir ve uygun koşullarda kolaylık sağlayan bu üretici karta sahip olabilirler.

Denizbank Üretici Kart Özellikleri Nelerdir?

Banka tarafından üreticilere sunulan bu kart standart kredi kartlarından farklı özelliklere sahiptir. Bu kartı standart kredi kartlarından ayıran en önemli özellik ise harcamaların geri ödenmesi işlemlerinde ortaya çıkmaktadır.
Deniz Bank üretici kart ödeme vadesi bu kartın geri ödeme işlemleri standart kredi kartlarında olduğu gibi aylık dönemler içerisinde gerçekleştirilmez. Üretici kart harcamalarının geri ödenmesi yıllık tek seferde üreticilerin kendi belirledikleri bir tarihte gerçekleştirilir. Bu belirlenen dönem genel olarak üreticilerin hasat dönemlerine göre belirlenmektedir. Kişilerin kendi belirledikleri ödeme tarihleri süresince banka tarafından uygun faiz oranları ile vade seçenekleri müşterilerine sunulmaktadır. Bu da üreticileri zaman, vade ve faiz avantajı sağlamaktadır. Bankanın zaten uygun vade koşulları ve faiz seçenekleri ile müşterileri ile paylaşmış olduğu bu üretici kart ayrıca tarımsal üreticilere anlaşmalı iş yerlerinden yapacakları alışverişlerinde faizsiz 6 aya kadar vade imkânı da sunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ