DenizBank Üretici Kart Faiz Oranları

Ekonominin canlandırılması adına ekonomik faaliyetlere destek verilmesi her zaman önemli bir konu olmuş bu alanda hem devlet hem de bankalar kişilere uygun koşullar içinde destek sağlamışlardır. Deniz Bank üretici kart faiz oranları kişilere sağlanan desteklerde en önemli etken uygun faiz oranları ile destek sağlanmasıdır. Bu banka ürünlerinden faydalanmak isteyenlerin ilk dikkat ettikleri konu olarak ifade edilebilir. Kişiler bankalardan herhangi bir banka ürünü için talepte bulunurken bankaların ürünler ile ilgili olarak belirledikleri ürün şartlarına bakarlar. Kişilerin en çok dikkat ettikleri konu ise banka kredi ve kredi kartı ürünlerinde uyguladıkları faiz oranlarıdır

Kişilere sağlanan finansal destekler anlamında önemli bir yere sahip olan Deniz Bank özellikle son dönemlerde tarımsal faaliyet alanında çalışan üreticiler için sağlamış olduğu destekler ile ön plana çıkmıştır. Deniz Bank tarafından tarımsal üreticilere sağlanan bir finansal destek olarak nitelendirilebilecek olan üretici kart son dönemlerde kişiler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Üretici kart banka tarafından tarımsal girdi alışverişlerinde, acil nakit ihtiyaçlarında ve diğer ihtiyaçlarında üreticilere finansman sağlamak amacı ile sunulan bir karttır.

Üretici kart kişilerin kartlarına belirli miktarlarda kredinin tanımlanması ile kişilerin alışveriş ihtiyaçlarında ve nakit ihtiyaçlarında kullanmaya başladıkları bir sistem ile çalışmaktadır. Üreticiler bu kart ile kullandıkları kredinin geri ödemesini kendilerinin belirledikleri zamanlarda yapabilmektedirler. Deniz Bank üretici kart faiz oranları üreticilerin bütçelerine uygun ve küçük miktarlarda belirlenmiştir. Üretici kart faiz oranları standart kredi kartlarına oranla daha düşük faiz oranları ile müşterilere sunulmaktadır. Kişilere banka tarafından sunulan bu banka ürünü hem geri ödeme planlarının esnek olması hem de düşük faiz oranları ile sunulması nedeni ile üreticiler büyük destek ve alışveriş imkânı sağlamaktadır. Bankanın firmalar ile yapmış oldukları anlaşmalar ile kişilere alışverişlerinde hem vade imkânı hem de sıfır faiz imkânı ekstra olarak sağlanan bir avantaj olarak nitelendirilebilmektedir. Böylelikle kişilere daha fazla avantaj sağlanmakta alışverişlerin artması ile diğer sektörlere de canlılık kazandırılırken ekonomik etkinlikler olumlu yönde etkilenmektedir.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ali dedi ki:

    Üretici kartan 1400 tl nakit kullandım bana aylık nekadar faiz yansır bilgi alabilirmiyim teşekkürler

BİR YORUM YAZ