Finansbank İkinci El Taşıt Kredisi

Finansbank ikinci el taşıt kredisi, size standart bankaların sunduğu bir hizmet sağlamaktadır. O kilometre araçlarınız ile 5 yaşa kadar olan ikinci el araçlarınıza özel kredi imkânları bulunmaktadır. Bu araçlarınıza 48 aya kadar vade imkânları sağlanmaktadır. 6-8 yaş arasındaki araçlarınız yaşı ile beraber vade toplamı 10 yılı aşmayacak sürede vade imkânları ve buna özel faiz oranları sağlanmaktadır.

Çeşitli krediler bu araçlarınıza en kısa sürede tanımlanabilmektedir. Kredinizi lira cinsinden kullanabilirsiniz. Teminat olarak satın aldığınız aracınızın rehin yapmanız yeterli olacaktır. Kredinizi tam 48 aya kadar vade imkânı bulabilirsiniz. Yani bu aracınızı kullanırken 4 yıl boyunca da rahat bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu kredi binek ve hafif ticari araçlar için geçerlidir. İkinci el araçlarınızda fatura tutarınız önemli değildir. Önemli olan aracın kasko tutarıdır.

Krediler bu kasko tutarı değerlendirerek oranlanır. Kredi konusu aracı teminat olarak göstermeniz mümkündür. Kredi masraflarını da taşıt kredisi ile aynı oranda ve vade de bölerek ödemeniz mümkündür. Banka size bu noktada çok uygun fırsatlar sağlamaktadır. Kredinizi geri ödeme planınızı kendi başınıza yapabilirsiniz. Banka size internet sitesinde bu konuda için pek çok imkân sağlamaktadır.

Kredi hesap makinesi, kredi faiz oranları gibi özelliklere internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu kendi yaptığınız plan hakkında müşteri temsilcisinden yardım alarak da üzerinde birkaç oynama gerçekleştirebilirsiniz. Sizin tercihinize göre bu kredi sabit, esnek ya da anapara ertelemeli bir şekilde ödeme planı seçmeniz mümkündür.
Finansbank ikinci el taşıt kredisi başvurunuzu şubeden yapmanız mümkündür. Banka sizde kredi içi bazı belgeler istemektedir.

Başvurunuzu bu belgeleri önceden hazırlayıp götürerek hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Banka sizden kimliğinizi belirten bir nüfus cüzdanı, pasaport veya sürücü belgesi isteyecektir. İkinci el araçlar için ruhsat fotokopisi istenmektedir.

İkametgâh belgesi de istenebilecek diğer belgeler arasındadır. Maaş bordronuz ya da gelirinizi gösterecek herhangi bir belgeyi de mutlaka bankaya sunmalısınız. Bankanın sizden istediği bu belgeleri en kısa zamanda verdiğiniz sürece krediniz kolayca çıkacak ve hayallerinizdeki araca kavuşacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ