ING Bank EFT Saatleri

Hollanda merkezli olan ve çok uluslu küresel bankalar arasında yer alan özel girişim bankaları arasında yer alan ING Bank müşterilerine farklı bankacılık seçenekleri ile hizmet sunmaktadır. Ülkemizde hizmet veren ING Bank çok uluslu bir bankacılık şirketi olarak da adlandırılabilmektedir. ING Bank farklı finansal işlem hizmetleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bu bankacılık işlemlerinden biride para transfer işlemleri olarak bilinen EFT işlemleri olarak belirtilebilmektedir.

Kişiler tarafından çokça kullanılan bir finansal işlem aracı olan EFT para transferi işlemlerinde zaman adına problemler yaşanmaması için bankalar tarafından işlem saatleri özel olarak belirlenmektedir.

EFT Saatleri

ING Bank hesapları üzerinden farklı bir banka hesabına gerçekleştirilecek para transferlerinin aynı gün içerisinde kısa zamanda gerçekleştirilebilmesi ve aynı gün içerisinde tamamlanması için belirlenen EFT saat aralıklarında işlem yapılması önemlidir. ING Bank tarafından belirlenen EFT işlem saati başlangıcı hafta içleri sabah saat 08:30 ve EFT işlem bitiş saati yine hafta içi akşam saat 17:15 olarak belirtilebilmektedir.

Kişilerin yapacakları para transferi işlemlerinde sorun yaşamamak için banka tarafından belirlenmiş olan işlem saatlerine dikkat etmelidirler. Aksi halde EFT para transferleri için belirlenen süreler içerisinde yapılmayan EFT işlemlerinde gecikmeler yaşanabilir. EFT saatleri dışında yapılan EFT işlemlerinde paranın karşı hesaba geçmesi ertesi tarihlerde ki ilk mesai saati başlangıcına sarkmaktadır.

 EFT Saatleri ile alakalı bir sonraki makalemiz olan Odeabank EFT Saatleri adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ