ING Bankası İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi seçenekleri gerçek bireylerin ticari işlem ihtiyaçları dışında kalan her türden ihtiyaçlarının finansmanında kullanabilecekleri kredi ürünü seçenekleri arasında yer almaktadır. ING Bankası İhtiyaç Kredisi seçeneklerinde banka son dönemlerde kişilerin farklı ihtiyaçlarına yönelik olarak bankadan talep ettikleri kredi ürünlerinde kişiye özel faiz avantajını müşterilerine sunmaktadır. ING Bankası farklı özelliklerde olan müşteri ihtiyaçlarına göre kredi ürünü seçeneklerinin sayısını arttırmış ve banka bu kredi ürünlerinin koşullarında bireylere fazlasıyla avantajlı olanaklar sunmaktadır.

ING Bankası İhtiyaç Kredisi seçenekleri banka tarafından müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak yeni yapılan düzenlemeler sonrasında oldukça cazip kredi ürünleri haline gelmiştir. Banka müşterilerini özellikle talep ettiği kredi ürünleri genel olarak konut krediler ve taşıt kredileridir. Bankanın henüz müşterisi olmayan bireylere ve banka müşterilerine özel olarak hazırlamış olduklar kredi ürünleri her kredi oranına aynı faiz oranı uygulamasını kaldırarak kişilerin 100.00TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarında kişilere özel faiz oranları uygulamaktadır.

Ve bu uygulanan faiz oranlarının kişilere uygun olarak belirlenen vade sürelerine yansıtılması ile kişilere uygun geri ödeme planlarını oluşturulmasında da destek olmaktadır. Banka tarafından özellikle hali hazırda banka müşterisi olan bireylere sağlamış olduğu avantajlarda önemli yer tutmaktadır. Banka finansal performansı yüksek olan müşterilerine yeniden kredi ihtiyaçlarında farklı kolaylıklar sağlamaktadır. Bu türden banka müşterilerine sağlanan avantajlar hem faiz oranlarında hem de vade sürelerinde kendini göstermektedir.

Bankanı sağlamış olduğu uygun kredi ürünlerinde faydalanmak isteyenler bankanın internet şubesi hesaplama aracı üzerinden ihtiyaçları olan kredi miktarı ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilmektedirler. Bankanın %1.24’ten başlayan ve değişiklik göstertebilen faiz oranı seçeneklerinin yanı sıra 36 aya kadar vade seçenekleri de müşterilere sunulmaktadır. Genel olarak belirlenen koşullar kişilerin kredi taleplerine göre farklılık gösterebilmektedir.

Banka kredi ürünleri için ING Bankası müşterileri internet şubesi üzerinden kolayca başvuru yapabilmektedirler. Kişilerin başvuru talepleri kısa zaman içinde sonuçlandırılmakta ve banka gerekli gördüğü takdirde müşterilerini banka şubelerine yönlendirmektedir. Banka müşterisi olmayan bireylerde krediler hakkında internetten araştırma yaparak banka şubelerinden başvurularını gerçekleştirebilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ