ING Bankası İkinci El Taşıt Kredisi

ING Bankası ikinci el taşıt kredisi size çok uygun fırsatlarla kredi çekme imkânı sağlamaktadır. 1.04’ten başlayan faiz oranları, 48 aya kadar vade seçenekleri ve 8 yaşa kadar ikinci el araçlara bu kadar fazla kredi imkânı sağlayan piyasada çok az banka bulunmaktadır. Ayrıca ING Bankası kredinize çok hızlı bir onay süreci sağlamaktadır. Geri ödeme koşullarını ve taksit tutarlarını ihtiyacınıza göre kendiniz belirleyebilirsiniz. Ayrıca banka aracılığı ile yaptığınız kasko da faiz indirimi kazanmanız mümkündür.

ING Bankasının oldukça gelişmiş kredi imkânları vardır. 8 yaşa kadar ikinci el taşıtlar için bu kredi fırsatları geçerlidir. Faiz oranları vadeye göre değişmektedir. 3-6 ay arasındaki araçlar için %0.99’da kadar faiz oranları düşmektedir. 9-48 ay için ise faiz oranları 1.44’tür. Bu faiz oranları belirli koşullar altında değişebilmektedir. Kredi tahsis ücreti kredinin %0,5’ini kapsamaktadır Kredi kefilsizdir fakat belli durumları sağlayamıyorsanız bankanın sizden kredi talep etme imkânı bulunmaktadır.

Ferdi kaza ve hayat sigortası zorunluluğu bu bankada yoktur. Teminat olarak istediği şey aracınızı rehin olarak göstermenizdir. Taşıt kredinizin ödemelerini zamanında yapmazsanız banka sizden o ödemeleri gecikmeli faiz oranları ile beraber alır. Kredilerin hiç ödenmediği durumlarda da banka size karşı yasal ve hukuki işlemleri başlatmak ile yükümlüdür. Bu bankadan çektiğiniz ikinci el taşıt kredisinin ödemelerine üç ay sonra başlayabilirsiniz. Ayrıca eşit taksit seçenekleri de sunmaktadır.

ING Bankası ikinci el taşıt kredisi anlaşmalı otomobil markaları çok fazladır. Bunlar: Chevrolet, Citroen, Daithatsu, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, KIA, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opet, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Tata, Toyota, Volvo, Volkswagen’dir. Elinizde bulunan bu markalardaki araçlarınızı yenilemek istediğiniz de bu araçlarınız rehin göstererek ikinci el taşıt kredisine başvurabilirsiniz. ING Bankası çok gelişmiş bir internet sitesine sahiptir. Bu siteden örnek ödeme planı, kredi maliyet tablosu ve taşıt kredisi hesaplama aracı imkânlarından faydalanabilirsiniz. Başvuru imkânları da oldukça gelişmiş olan bu banka sayesinde çok kısa bir sürede hayalinizdeki araçlara kavuşmanız mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ