ING Bankası KOBİ Kredileri

ING Bankası politikalarını yapmış olduğu çalışma ve kredi seçenekleriyle yazılı olarak olmasa da uygulamalı bir biçimde müşterilerine aktarmaktadır. Bu politikaların aktarılma seçeneklerinden birisi de yapmış olduğu projelerden biri olan ING Bankası KOBİ kredileri başlıklı projesidir. Bu proje sayesinde çok büyük olanak ve imkânlar sağlayan söz konusu banka, ilgili müşterilerine rahat bir nefes aldırmakta ve maddi sıkıntıları bu şekilde ortadan kaldırmaktadır. Bugüne kadar yapmış olduğu projelerde tüm müşteri gruplarına ve meslek gruplarına yönelik ayrı ayrı projeler yapmış olan söz konusu banka, bu projeyi de piyasaya sürerek ING Bankası’nın gözünde KOBİ’lerin önemini bir kez daha kişilere iletmiştir.

KOBİ’lerin Türkiye çapında önemi büyüktür. Bunun sebebi ise söz konusu sektörün tabloda gösterildiğine neredeyse tamamını kapsamasıdır. Bu büyüklükten dolayıdır ki söz konusu grubun ihtiyaç ve maddi sıkıntıları da oldukça fazladır. Bu sıkıntıları gidermek amacıyla da ING Bankası yetkilileri, ING Bankası KOBİ kredileri adı altında krediler piyasaya sürerek tek başlık gibi görülse de alt başlıklardan oluşan ve pek çok krediyi bünyesinde barındıran bir proje ortaya koymuştur.

Bu projenin alt başlıklarına bakıldığında KOBİ’lerin neredeyse tüm sıkıntılarının mevcut kredilerce çözüme kavuşturulma amacıyla oluşturulmuş olduğunu görmekteyiz. Buda yapılan projenin yapım aşamasındaki titizliğini derecelendirmemizde bizlere ve KOBİ’lere yardımcı olmaktadır. Söz konusu durumdan tam not alan ING Bankası, her projesinde yaptığı ince detay araştırmasını bu projesinde de yaparak ödeme seçeneklerinde de KOBİ’lere kolaylıklar getirmiştir. Neredeyse her KOBİ’ye uygun vade seçeneklerini bünyesinde barındıran ING Bankası, bu şekilde kişi ya da kurumların istedikleri vade seçeneğini en uygun şekilde belirlemelerini sağlamaktadır.

Üstelik krediye uygulanan faiz oranları ise yok denecek kadar az oranlar olduğundan KOBİ’lerin ilgisini yüksek ölçüde çekecek niteliktedir. Bu kredilere başvuru işlemleri internet üzerinden yapılabilmektedir. İlgili bankanın internet şubesi üzerinden seçilen kredinin başvuru formu doldurularak başvuru işlemleri gerçekleştirilmektedir. Ayrıca dileyen kişi ya da kurum bu başvuru işlemlerini kendisine en yakın konumda olan herhangi bir ING Bankası şubesine giderek te halledebilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ