İş Bankası İmece Kart Faiz Oranları

Özel girişim bankaları arasında önemli bir yere sahip olan Türkiye İş Bankası kurumsal ve bireysel müşterilerine vermiş olduğu desteklerin yanı sıra bir de tarımsal faaliyetler ile uğraşan üreticilerin ihtiyaçlarına destek olmak adına İmece Kart hizmetini üreticilere sunmuştur. İş Bankası İmece Kart faiz oranları banka tarafından üretici kesim ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan bu kart faiz oranları cüzi miktarlarda belirlenmiş ve kişilerin belirlemeleri ile oluşturulan geri ödeme planlarında faiz oranları ile ilgili çeşitli avantajlar üreticilere sağlanmıştır.

Bu sayede hem banka ürünlerinin sayısında artış sağlanmış hem de bu banka ürünlerinin kullanımı yaygınlaşmaya başlamıştır. Türkiye İş Bankası tarafından tarımsal faaliyetlere destek sağlanması amacı ile farklı tarımsal üretim alanlarında faaliyet gösteren çiftçilik, seracılık ve hayvancılık ile uğraşan üretici kesim müşterilerine sunulmuş olan ürün İmece Karttır. İş Bankası İmece Kart tarımsal üretim ile uğraşan üreticilerin tarımsal üretim aşamalarında duydukları ihtiyaçlara destek olmak amacı ile üreticilerin hizmetine sunulmuş bir banka kredi ve kredi kartı ürünüdür.

Tarımsal üreticiler İş Bankası İmece Kart ile tarımsal üretim için gerekli alışverişlerinde avantaj sağlamanın yanı sıra İmece Kartları ile günlük acil nakit ihtiyaçlarına da çözüm bulabilmektedirler. Tarımsal üreticilerin hem alışverişlerinde hem de nakit avans işlemlerinde kullanabildikleri İmece kartın üreticilere sağlamış olduğu imkânlar bu kadar ile sınırlı değildir. Üreticiler İmece Kartları ile yaptıkları bu işlemlerin yanı sıra farklı finansal işlemlerini de kartları ile gerçekleştirebilmektedirler.

Üreticiler İmece Kart kullanmaya başlamadan önce kartlarının üzerine banka tarafından kişilerin ihtiyaçlarına göre belirlenmiş olan kredi limitleri tanımlanmaktadır. Tanımlanan bu kredi kredili vadesiz mevduat hesaplarına aktarılarak üreticilerin kullanımlarına sunulmaktadır.

İmece Kart bu kredili mevduat hesabına bağlı olarak finansal işlemlerin yürütülmesini sağlayan bankamatik özelliğine sahip olan bir kart olarak üreticilerin hizmetine sunulmaktadır. İş Bankası İmece Kart faiz oranları bu kart üreticilerin anlaşmalı işyerlerinden yapacakları alışverişlerinde geri ödemesi faizsiz dönem içinde yapıldığında üreticiler bir faiz ödemesi yapmak zorunda kalmazlar. Kartın faiz seçenekleri kişilere avantaj sağlamaktadır.

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ