İş Bankası İmece Kart Limit Arttırma

Köklü özel bankalar arasında yer alan İş Bankası müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet vermeye devam ederken farklı banka ürünleri ile farklı müşteri özelliklerine uygun olarak sunduğu banka ürünleri ile müşterilere destek sağlamayı amaçlar bu ürünlerden biride İş Bankası İmece Kart kredi ve kredi kartı ürünüdür. İş Bankası İmece Kart Limit arttırma banka tarafından tarımsal üreticilerin ihtiyaçlarına destek sağlamak için üreticilere sunulan İmece Kart karta tanımlanan müşteri ihtiyaçlarına özel olarak kredi limiti ile üreticilerce kullanılmaya başlanmaktadır. İş Bankası tarafından son dönemlerde tarımsal faaliyetlerle uğraşan üreticilerin finansal yaşamlarında destek vermek amacı ile sunduğu hizmet olan İmece Kart tarımsal üreticiler tarafından uygun koşulları nedeni ile oldukça fazla tercih edilmektedir.

İmece Kart ile üreticilerin tarımsal üretim için gerekli olan alışverişlerinde ya da günlük nakit ihtiyaçlarında kartlarının bağlı bulunduğu vadeli kredi hesabı ile uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca üreticilere faizsiz dönem içinde faizsiz geri ödeme seçeneklerini de sunan İmece Kart üreticilerin harcamalarını avantajlı bir şekilde gerçekleştirebilmelerini sağlamaktadır.

İş Bankası İmece Kart Limit Arttırma banka tarafından kullanıcılarına sunulan kredi limitli bu kartın limiti tarımsal üreticilerin isteklerine göre yeniden şekillendirilebilmektedir. Tarımsal üreticiler ihtiyaçlarını gidermek için kullandıkları İmece Kartları ile yapacakları alışverişlerin ve kullanacakları nakit avans çekimi limitlerini kartlarının bağlı bulunduğu kredili mevduat hesapları üzerinden yapacakları sözleşme ile belirlemektedirler.

Tarımsal üreticiler belirlenen kredi limiti ile kullanmaya başladıkları İmece Kartlarının limitlerin istedikleri takdirde İş Bankası şubelerine limit arttırma talepleri için başvuru yaparak limit arttırma taleplerini bildirebilir ve banka ile görüşme sağladıktan sonra kartlarının limitlerini banka tarafından uygun gördüğü zaman kolaylıkla arttırabilmektedirler.

Tarımsal üreticilere farklı alanlarda kolaylık sağlayan İmece Kart kişilere sunulan bu limit arttırma avantajları ile de İmece Kart ile ilgili işlemlerin üretici istekleri dâhilinde düzenlenebilmesi için üreticilere farklı bir kolaylık olarak sunmuştur. İmece Kart limitlerinin belirlenmesinde ve kart harcamalarının geri ödemelerinde kullanıcılara hem kolaylık hem de avantaj sağlanmaktadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Yusuf dedi ki:

    İmece kartımın limiti yükseltimesi

BİR YORUM YAZ