İş Bankası İmece Kart Ödeme Vadesi

Artan nakit ihtiyaçları her alanda olduğu gibi tarımsal faaliyetler ile uğraşan üreticiler içinde büyük bir destek ihtiyacı oluşturmuş bu neden ile İş Bankası da İmece Kart seçeneği ile tarımsal üreticilere destek sağlamayı amaçlamış ve kartı üreticilerin hizmetine sunmuştur. Uygun koşullar ile üreticilere sunulmuş olan bu kart hem kredi limiti hem faiz oranları hem de vade seçenekleri ile ilgi görmüş İş Bankası İmece Kart ödeme vadesi kişilerce kartın tercih edilmesinde önemli bir etkendir. Türkiye İş Bankası tarafından tarımsal üretimde üreticilere destek vermek amacı ile çeşitli tarımsal üretim faaliyetleri ile uğraşan müşterilerine sunulmuş bir hizmet olan İş Bankası İmece Kart tarımsal üretim ile uğraşan bireylerin üretimde duydukları ihtiyaçlara destek olmak amacı ile müşterilerin hizmetine sunulmuş kredi limitli kredi kartı ürünüdür.

Kişiler İş Bankası İmece Kart ile tarımsal üretim için gerekli alışverişlerinde avantaj sağlamakta ve bunun yanı sıra bu kart ile nakit ihtiyaçlarına zorlanmadan çözüm bulabilmektedirler.

Tarımsal üreticilerin hem alışverişlerinde hem de nakit avans çekme işlemlerinde kullanabildikleri bu İmece kart ile üreticiler bu işlemlerin yanı sıra farklı finansal işlemlerini de İmece Kartları ile yapabilmektedirler. Tarımsal üreticiler İmece Kartları ile yaptıkları alışverişlerinin ve nakit çekimlerinin geri ödeme planlarını kendileri belirleyebilmektedirler. Üreticiler tercihlerine göre kart harcamalarının geri ödemelerini hasat zamanlarına göre tek ödeme şeklinde yapabilecekleri gibi belirli dönemlerde birkaç taksit halinde de gerçekleştirebilmektedirler.

Tarımsal üreticiler İş Bankası İmece Kart ödeme vadesi seçenekleri kullanıcılarına uygun geri ödeme planlarının belirlenmesi ile oluşturulmaktadır. Tarımsal üreticiler İmece Kart üzerinden yapmış oldukları harcamalarının ve nakit avans çekimlerinin geri ödemelerini banka tarafından belirlenen seçenek ile 5 aya varan faizsiz dönem içerisinde yapabilecekleri gibi uygun faiz oranları ile kendi belirleyecekleri faizli dönemler içerisinde yapabilmektedirler.

Üreticiler harcamalarının geri ödemelerini hasat zamanlarına göre belirleyebilmektedirler. Üreticiler ödeme işlemlerini istediklerinde İş Bankası şubelerinden, ATM’lerinden veya PTT şubelerinden yapabilmektedirler. Üreticilere hem alışverişlerinde hem geri ödemelerinde avantaj sağlayan kart oldukça fazla kullanılmaktadır.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ