İşletme Kart Anlaşmalı Petrol Ofis İstasyonları

Denizbank işletme kart, birçok sektörde işletme sahiplerinin çok daha indirimli bir şekilde alışveriş yapmalarını sağlamaktadır. Bu sebeple de kişiler oldukça büyük bir keyif ile bu kartı kullanmaya devam etmekte ve kendilerine sunulan bu avantajlardan faydalanmaya da devam etmektedir.

Her geçen gün birbirinden farklı kampanyaların düzenlendiği işletme kart aracılığı ile kişiler birçok alanda çeşitli indirimlere sahip olabilmektedir. İşletme kart anlaşmalı petrol ofis istasyonları aracılığı ile birlikte kişilere çeşitli oranlarda indirimler yapılabilmektedir. Bu istasyonlarda PO Automatic özelliği de bulunmaktadır. PO Automatic özelliği sayesinde kişiler araçlarından inmeden işletme kartları ile ödemelerini yapabilme imkânına sahip olabilmektedir.

Bu gibi önemli kampanyalardan faydalanabilmek için ise kişilerin işletme kartına sahip olması gerekmektedir. Bu kart türünün dışındaki başka bir kredi kartı ise, anlaşmalı petrol ofis istasyonlarının sunduğu avantajlardan faydalanamamaktadır. Her geçen gün çok daha fazla sayıda kişi, bu kartları aracılığı petrol ofislerinde olabildiğince indirimli bir şekilde akaryakıtlarını alabilme imkânına da sahip olabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ