Kocaeli İzmit Tefecileri Telefon İletişim

Kocaeli’nde ikamet edenlere, işi Kocaeli’nde bulunanlara ya da Kocaeli’nde bir işletme sahibi olanlara, nakit ihtiyaçlarını karşılamak maksadı ile Kocaeli senetle para veren yerler başlığı altında borç veren gerçek ya da tüzel kişilikler veya bireyler bulunmaktadır. Sebebi her ne olur ise olsun, her birey ya da her işletme, zaman zaman nakit sıkıntısına düşebilir. Üstelik bu nakit sıkıntısı, faiz yükü ile beraber katlanarak büyük bir borç haline de dönüşebilir. Takdir edileceği üzere, borçlar büyüdükçe içinden çıkılmaz hale gelmekte ve ödeme yapılmadıkça, yasal prosedürler devreye girmektedir. Bu durumdan çekinen tüm ihtiyaç sahipleri, borçlarından bir an önce kurtulmak, rahat bir nefes almak ya da işini genişletmek veya her hangi bir sebep ile maddi açıdan rahatlamak amacı ile farklı kanallardan para arayışına girişmektedir.

Daha geniş bilgi için SENETLE PARA VEREN YERLER adlı makalemizi okuyunuz.

Günümüzde nakit ihtiyaçlarının karşılanmasının en hızlı ve en güvenli yolu, bankalardan geçmektedir. Bankalar, müşterilerine ya da ihtiyaç duyan herkese, bireysel krediler başlığı altında finansal destek sağlamaktadır. Bu desteğe başvuracakların birey olması ya da işletme olması bankalar açısından sorun teşkil etmemektedir. Onlar için önemli olan, krediyi vermek ve faizi ile beraber geri almaktır. Ancak, çoğu insan geçmişteki banka ilişkileri nedeni ile düşük kredi notuna sahip olmakta ve bu notlar yüzünden de kredi çekememektedir. Sıkışan ve borç batağında boğulan herkes, alternatiflere yönelmekte ve çoğu zaman senetle para verenlerden yardım talep etmektedir.

İLETİŞİM: tefecibul.com

Kocaeli Senetle Para Veren Yerler Kimlerdir?

Kocaeli il sınırları dahilinde, Kocaeli senetle para veren yerler başlığı altında çalışan kişi ya da kuruluşlar, ihtiyaç sahiplerine genel olarak internet üzerinden ulaşmaktadır. Diğer bir ifade ile nakit sıkıntısı çeken ihtiyaç sahipleri, internet üzerinden senetle para verenlere ulaşmakta ve yardım talep etmektedir. Bu kişi ya da kuruluşlar kendilerine gelen talebi incelemekte, uygun gördükleri kişilere ya da işletmelere senet karşılığında borç para vermektedir. Yöntem her ne kadar kurtarıcı bir yöntem olarak görülse de, büyük sakıncaları bulunmaktadır. Oldukça yüksek seviyede olan faizler, senetle para bulma işleminin en büyük tehlikesidir.

Alınan borcun bazı anlarda yarısından fazlası faiz yükü olarak tekrar borç alanların sırtına binmektedir. Bu kişi ya da kuruluşlara ulaşmadan önce, faiz yükü açısından araştırma yapılması sağlıklı bir işlem olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Enver dedi ki:

  3500 tl belgelenebilir gelirim bulunmakta devlet memuruyum 50000 lira 48 ay taksitli ödemek üzere nakit ihtiyacım var

 2. ebru dedi ki:

  25000tl ye ihtiyacım var 48 ay vade veya 36 ay vade olabilir

 3. Esra dedi ki:

  30000 tl ye ihtiyacım var her ay düzenli olarak 1000 tl ödeme yapabilirim acil dönüş istiyroum

 4. Mert dedi ki:

  2 adet işyerim var gelirim iyi. 20000 TL 6 7 8 ay içinde ödeyebilirim.

 5. Devran dedi ki:

  50000 tl Ihtiyacım var 1 sene vadeli ya da aylık taksit olabilir

BİR YORUM YAZ