Kütahya Senetle Para Veren Yerler

Senetle para verme işlemi, isminden de anlaşılacağı üzere, senet karşılığında ihtiyaç duyanlara finansal destek sağlanması anlamına gelmektedir. Tanım her ne kadar finansal bir kavram gibi görülse de, günümüzde bu hizmeti sunanlar çoğu kesim tarafından tefeci olarak isimlendirilmektedir. Tefeciliğin modernize edilmiş hali, senetle borç para verilmesi olarak ihtiyaç sahiplerinin karşısına çıkmış gibi görülmektedir. Senetle para veren kişi ya da kuruluşların en belirgin şartı, borç para talep edenlerin kendileri ile aynı şehirde bulunmasıdır. Kütahya senetle para veren yerler, aynı mantıktan hareket ile sadece Kütahya’da bulunanlara bu hizmeti sunmaktadır.

Kütahya Senetle Para Veren Yerler Nerelerdir?

Her hangi bir sebep ile her hangi bir ihtiyacınızı karşılamak maksadı ile borç para arayışına girişmiş iseniz ve bankalardan ya da yakın çevrenizden gerekli desteği bulamıyor iseniz, senetle para veren kişi ya da kuruluşlardan borç para talep edebilirsiniz. İlk bakışta oldukça kolay olarak görülen bu işlem aslında, dikkat edilmesi gereken tehlikeli bir işlemdir. Bunun en büyük nedeni ise, çok yüksek oranlarda faiz talep edilmesidir.

Daha geniş bilgi için SENETLE PARA VEREN YERLER adlı makalemizi okuyunuz.

Normal bir bankanın faiz oranının kat kat üzerinde faiz talep edilmesi mümkündür. Ayrıca, banka vermiş olduğu kredilerin çoğunda ipotek gösterilmesini istemez iken, senetle para verenler ya da diğer bir ifade ile Kütahya senetle para veren yerler kendilerinden para talep eden kişi ya da kuruluşlardan ipotek isteyebilirler. En önemlisi ise, senetlerin vadesinde ödenmemesi halinde, ipotekli mallara anında el konulması riskinin bulunmasıdır.

Ayrıca, senetle alınan borç miktarının yarısına yakın, hatta yarısından fazlası oranında faiz istenmesi de önemli bir detaydır. Tüm bunları göze alıyor ve başka bir yolunuz bulunmadığı için senetle para alma arayışlarına girişiyor iseniz, araştırmalarınızı internet üzerinden sürdürmelisiniz.

Bahsedilen şartlar altında, Kütahya’da senetle para verenlere internet üzerinden ulaşmanız mümkündür. Sosyal paylaşım ağlarında, internet forum sitelerinde, paylaşımların yapıldığı her hangi bir site içerisinde, senetle para verenler başlıklarına ulaşmanız mümkündür. Faiz ve ipotek gibi unsurları dikkate almış iseniz, paylaşımın olduğu site yazılarının altına not bırakmanız halinde, size geri dönüş yapan kişi ya da kuruluşlar olması yüksek ihtimaldir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Umit dedi ki:

  Kütahya da senetle para veren yerler çarşıda mi telefonu var mi

 2. İSMAİL dedi ki:

  Kütahya da ikamet ediyorum SSK ve bordrolu çalışanım acil nakde ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar dilerim SAYGILARIMLA selamlıyorum

 3. Hüseyin dedi ki:

  Kamu kurumunda memur olarak calismaktayim 15.000 liraya ihtiyacim var bunu senetle verecek kisilerle irtibata gecmek istiyorum

  1. Ramazan Selimoğlu dedi ki:

   Kardeş selamün aleyküm halledebildin mi işini

 4. Erhan dedi ki:

  Kütahya da çok avil 1500 liraya ihtiyacım var 4 ayda taksıt taksıt odeyebilirim

BİR YORUM YAZ