TEB Bankası EFT Saatleri

Türkiye Ekonomi Bankası müşterilerine bankacılık sektörü içerisinde yer alan farklı işlem seçenekleri ile hizmet sunmaktadır. Türkiye Ekonomi Bankası tarafından müşterilerine sunulan finansal işlem hizmetlerinden biride kişilerin kendi banka hesapları arasında yapacakları havale işlemleri ve Türkiye’de yer alan farklı herhangi bir banka hesabına gerçekleştirecekleri EFT para transferi işlemleridir. Bakanın sunmuş olduğu bu hizmet seçeneği ile kişiler EFT işlemlerini TEB internet şubesi üzerinden, TEB telefon bankacılığı üzerinden ya da TEB şubelerinden kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler.

Kişilerin farklı finansal işlem seçenekleri için banka tarafından sağlanan bir kolaylık olan EFT işlemleri müşteriler tarafından en çok kullanılan finansal işlem hizmetlerinden biridir. Banka müşterileri EFT işlemlerini TEB internet şubesi vadesiz hesaplarından ya da kredi kartlarından anında gerçekleştirebilmektedirler. Bunun yanı sıra kişiler yapacakları EFT işlemleri için ileri tarihli ya da düzenli EFT talimatları için EFT emri verebilmektedirler.

EFT Saatleri

Para transfer işlemleri gerçekleştirecek olan kişiler yapacakları EFT işlemlerini Türkiye Ekonomi Bankası internet şubesi üzerinden veya yukarıda belirtilen seçenekler ile hafta içi her gün sabah saat 09:00 ile akşam 17:15 saatleri arasında gerçekleştirebilmektedirler. Kişiler TEB Bankası EFT işlemleri ile alıcıya ait IBAN numaralarını biliyorlar ise başka herhangi bir bilgiye ihtiyaç duymadan alıcı adı ve soyadı bilgileri ile birlikte EFT işlemlerini kolayca gerçekleştirebilmektedirler.

EFT Saatleri ile alakalı bir sonraki makalemiz olan işbank EFT Saatleri adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ