TEB Bankası İkinci El Taşıt Kredisi

Araba sahibi olmak için pek çok kişi yıllarca para biriktirme yöntemini kullanmaktadır. Uzun süre boyunca biriktirdikleri bu paralar sayesinde ancak ucuz yollu arabalar alabilmektedirler. Hâlbuki bankalar sağladıkları taşı kredileri ile kişilere oldukça iyi ödeme koşullar içeren imkânlar sunmaktadır. Bu imkânlar sayesinde kişiler kendi bütçelerine uygun ödeme koşullarını kendisi belirler. Müşteri temsilcilerinin yaptığı ekle çıkarmalar dâhilin de müşteri için en iyi ödeme planı oluşturulur ve belirlenen tarihte ödemeler başlar. Bu sırada kişiler ikinci el ya da sıfır arabalarına kavuşarak oldukça rahat bir şekilde araba sahibi olurlar. İşte bu kredi imkânları sayesinde kişilerin kendileri için en iyi arabaya kavuşması bu kadar çabuk bir şekilde olmaktadır.

Bankalar size taşıt kredisi verebilmek için pek çok belge istemektedir. Bu belgeler sizin ödeme planınızın en iyi şekilde oluşturulması için gereklidir. Nüfus cüzdanı veya ehliyetinizin fotokopisini götürerek kimliğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Gelir durumunuzu mutlaka bankaya kanıtlamanız gerekmektedir. Bu gelir gösteren belgenizi ya da maaş bordronuzu bankaya teslim etmelisiniz.

Serbest meslek sahipleri veya işletme sahipleri için son 3 yıllık bilanço, vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesinde ki ilan yeterli olacaktır. Alınacak aracın proforma faturası gerekli belgeler arasındadır. İkinci el araçlar için alınacak aracın ruhsatı da banka tarafından istenmektedir. Bu belgeleri önceden hazırlayarak bankaya başvurduğunuz da krediniz çok daha hızlı bir şekilde çıkacaktır. Önceden bankaya başvurmadıysanız kredinizin çıkma süreci bir miktar daha uzayabilir. TEB Bankası ikinci el taşıt kredisi çıkarmak için bu belgeler yeterlidir.

Taşıt krediniz için kullanacağınız faiz, piyasadaki dalgalanmalardan etkilenmez siz ödediğiniz sürece aynı faiz geçerli olacaktır. TEB Bankası ikinci el taşıt kredisi için 48 aya varan vade avantajları sağlamaktadır. Hem 4 yıl boyunca rahatlıkla aracınızı kullanabilir hem de ödemesini yapabilirsiniz. Bu krediler sayesinde ihtiyaç sahipleri araçlarına istedikleri zaman kavuşabilirler. İster ikinci ister sıfır kilometre araçlara kavuşmak hiç de sanıldığı kadar zor değildir. Bu kolaylıklar dahilinde hayalinizde ki araca kavuşmanız çok kolay olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ