Turkcell Telefon Kredisi

Turkcell Finansman Nedir? Turkcell Finansman 2016 yılı itibariyle hizmet vermeye başlayan bir şirkettir. Bu şirket aracılığı ile Turkcell müşterilerine finans sağlanır ve müşteri memnuniyetini arttırmak hedeflenir. Özellikle cep telefonu almak konusunda oldukça kolaylık sağlayan, telefon kredileri mevcuttur. Bunun yanı sıra elbette istediğiniz bankadan ihtiyaç kredisi alabilirsiniz fakat, dosya masrafı, faiz oranı derken hem uzun bir belge süreci hem de ekstra ödemeler ile karşılaşırsınız. Bunun için Turkcell daha basit işlemler ile gerçekleştirebileceğiniz bir hizmet sunmaktadır. Bu hizmet ile Turkcell müşterileri Finansbank’a telefon kredisi başvurusunda bulunabiliyor ve onaylandığı sürece 7 gün içerisinde istedikleri telefonları alabiliyorlar. Üstelik, aldığınız kredi dışında ekstra bir ücret, dosya masrafı talep edilmiyor.

Turkcell Finansman Kredi Başvurusu

Turkcell Finansman ile Telefon Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvurularınızı birçok yoldan gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için size bu seçenekleri sunacağız.

  • Turkcell Finansman, telefon kredisi başvurularınızı internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için Turkcell’in resmi web sitesinden Finansbank’ın sitesine geçiş yapabileceğiniz gibi, direk Finansbank sitesinde bu hizmeti bulabilirsiniz.
  • Herhangi bir Turkcell bayiisine giderek, hem konu hakkında bilgi alabilirsiniz, hem de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Tüm bunların yanı sıra, Turkcell Müşteri Hizmetleri hattını arayarak, müşteri temsilcinizin yardımı ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvurunuzu nereden  ve ne şekilde yaparsanız yapın, Finansbank üzerinden size cevap gelecektir. Başvuru formunda iletişim bilgilerini yazarak, Finansbank’ın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Başvurunuz değerlendirildikten sonra Finansbank aracılığı ile cep telefonunuza onay veya red cevabı gönderilir.

Turkcell Finansman Cep Telefonu Kredisi

Başvurunuz onaylandıysa yedi gün içerisinde Turkcelll bayisine giderek seçtiğiniz cihazı alabilirsiniz. Cep telefonu dışında tabletler de bu kampanyaya dahil edilmiştir. Başvuruda bulunmadan önce cihazı seçmeniz gerekmektedir. Çünkü bankanızdan alacağınız cihaz ölçütünde kredi alırsınız. Yani almak istediğiniz cihazdan daha yüksek bir kredi başvurusunda bulunamazsınız.

Başvurunuz onaylandığında Turkcell bayisine giderken, yanınızda bulundurmanız gereken tek bir belge vardır. Bu da nufüs cüzdanınız veya nüfus cüzdanınız yerine geçecek fotoğraflı ve mühürlü resmi bir belge ve fotokopisidir.

Turkcell Finansbank işbirliği yine müşteri memnuniyetini düşünerek kampanya hazırlamıştır. Eğer sizinde telefon ihtiyacınız varsa, bu kampanyadan kolayca faydalanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ