Vakıfbank KOBİ Kredileri

Vakıfbank’ın müşterilerine sağlamış olduğu kredilerle isminin saygınlığa ulaştığı bilinmektedir. Bu saygınlıktan dolayıdır ki müşteri haznesi gün geçtikçe genişlemektedir. İlgili bankanın müşteri haznesini genişleten bir diğer hususta KOBİ’lere sağlamış olduğu Vakıfbank KOBİ kredileri seçeneklerinden kaynaklanmaktadır. Söz konusu kredilerin projelenme amacı diğer kredilerde de olduğu gibi müşterilerin ihtiyaçlarının kapsamlı ve en iyi şekilde karşılanma isteğidir. Amacına uygun çalışmalar yapan Vakıfbank yetkilileri, bu kredilerinde de en ince ayrıntılarına kadar gereken öz veriyi gösterip KOBİ’lere böyle bir fırsat sunmaktadır. Sunulan fırsat sayesinde çoğu KOBİ rahat bir nefes alarak maddi sıkıntılarından kurtulmaktadır.

KOBİ’lere destek projesi adı altında sağlanan bu Vakıfbank KOBİ kredileri oldukça çeşitli krediler olup KOBİ’lerin her ihtiyacına özel şekilde ayrı ayrı tasarlanmıştır. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler anlamına gelen ve kısaltması da KOBİ olan bu grubun ülkemizdeki sektör tablosundaki payı ise %99lara varan oranlarla gösterilmektedir.

Söz konusu durumun payı ciddi ölçüde büyük olduğundan bu grubun ihtiyaç ve maddi sıkıntı tablosunda da ülke çapında önemli bir pay elde etmektedir. Bu pay nedeniyle de Vakıfbank yetkilileri her müşterisinin finans anlamında yardımcısı olduğu gibi KOBİ’lerin de arkasında olduğunu belirtmek amacıyla bu kredileri piyasaya sürmüştür. Rakiplerinden farkı ise KOBİ’lerin söz konusu kredileri çektikten sonra ödeme döneminde anlaşılmaktadır.

Herkese uygun olarak ayrı ayrı tasarladığı vade seçenekleri ve faiz oranlarındaki rakiplerine bakıldığında en düşük oranlara sahip bankalardan olması dikkatleri bu bankaya doğru yöneltmektedir. Bu fırsatlar KOBİ’lere ödeme kolaylığı sağladığı gibi her türlü maddi sıkıntıdan da kurtarabilecek cinstendir.

Sağlanan bu kredi olanaklarının başvuru işlemleri ise çeşitli yollar ile yapılabilmektedir. Bunlardan birisi de en yakın Vakıfbank şubelerine gidilerek başvuru formunun doldurulmasıdır. Ayrıca bu başvuru işlemleri ilgili bankanın internet şubesi üzerinden de kolay ve hızlı adımlar ile gerçekleştirilmektedir.

KOBİ’lerin bu avantajları kullanmak ve sahip olmak istemesiyle Vakıfbank müşteri haznesini oldukça yüksek oranlarla neredeyse her gün genişletmektedir. Bu genişletme işlemleri Vakıfbank’a güç vermekle birlikte Vakıfbank yetkilileri bu gücü yeni projelerin daha faydalı olması anlamında kullanmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ