Yapı Kredi Bankası EFT Saatleri

1944 yılında bireysel ihtiyaç kredisi konut kredisi seçenekleri ile hizmet vermek amacı ile kurulmuş ve Türkiye’nin ilk özel bankası olarak kabul edilen Yapı Kredi Bankası Türkiye’de hizmet veren özel bankalar arasında yer alan dördüncü özel banka olarak nitelendirilebilmektedir.

Yapı Kredi Bankası öncelikli olarak kişilerin konut alımlarında ki acil nakit ihtiyaçlarına finansal destek sağlamak amacı ile kurulmuş olsa da sonraları hem bireysel müşterilerin hem de kurumsal müşterilerine farklı alanlarda finansal destek ve finansal işlem hizmetleri ile hizmet sağlamıştır. Finansal yaşam içerisinde kişilerin en çok kullandıkları işlemler olan para transfer işlemleri kişilerin ödemelerinde en çok kullandıkları banka finansal işlem seçeneğidir. Bankalar EFT para transfer işlemleri için işlem saatlerini kendileri belirlemektedirler.

Yapı Kredi Bankası EFT Saatleri 2016

Müşteriler tarafından merak edilen ve para transfer işlemlerinde önemli olan EFT işlem saatleri bankalara göre farklılık gösterebilmektedir. Kişiler Yapı Kredi bankası şubeleri üzerinden, internet bankacılığı üzerinden ve telefon bankacılığı üzerinden EFT para transferi işlemlerini kolayca gerçekleştirebilmektedirler.

Yapı Kredi Bankası tarafından belirlenen saatlere göre banka müşterileri hafta içi sabah saat 09:00 ile akşam 16:45 saatleri arasında EFT işlemlerini herhangi bir problem yaşamadan tamamlayabilmektedirler. Belirlenen saat aralıkları dikkate alınarak gerçekleştirilen para transfer işlemleri aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Kişiler yapacakları EFT işlemlerinde herhangi bir ücret ödemezler.

EFT Saatleri ile alakalı bir sonraki makalemiz olan Ziraat bankası EFT Saatleri adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ