Ziraat Bankası Başak Kart Anlaşmalı Firmalar

Farklı hizmet alanları için müşterilerine finansal destek sağlayan Ziraat Bankası tarımsal faaliyetler içinde yer alan müşterilerine de Başak Kart seçeneği ile hizmet vermektedir. Üreticiler bu kartlar ile farkı avantajlar sağlarlar Ziraat Bankası Başak Kart Anlaşmalı Firmalar üreticilerin kartları ile bu firmalardan yaptıkları alışverişlerinde farklı şekillerde avantaj sağladıkları alanlar arasında yer almaktadır. Kişilerin tarımsal üretim için gerekli olan ürün ve hizmetleri satın almada gerek duydukları finansman desteğini kişilere Başak Kart ile sunan banka farklı alanlarda kişilere işlem kolaylığını da bu kart ile sağlamaktadır.

Tarımsal faaliyetler içerisinde yer alan çiftçilerin ve hayvancılık ile uğraşanların tarımsal üretim ihtiyaçları adına farklı alanlarda üretim için gerekli olan gereksinimlerinin karşılanması ve üretim için gerekli olan diğer hizmet sektörü ihtiyaçlarının karşılanması adına üreticilere kolaylık sağlayan kart çiftçilerin; tohum, gübre, zirai ilaç, akaryakıt ve benzeri harcamalarında kolaylık sağlamayı amaçlamaktadır. Başak Kart hayvancılık ile uğraşan üreticilerin ise; yem, veterinerlik hizmetleri ve gerekli olan diğer ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına kişilere kolaylık sağlamayı amaçlamaktadır.

Üreticiler tarımsal üretim için gerekli olan ihtiyaçlarını Ziraat Bankası Başak Kart Anlaşmalı Firmalar üzerinden gerçekleştirdiklerinde hem anlaşmalı firmalar açısından hem de üreticiler açısından karlı bir alışveriş söz konusu olmaktadır. Bankanı bu türden firmalar ile anlaşma yapmasında hem kendinin hem de tarafların menfaatini gözettiği ifade edilebilmektedir.  Bankanın üreticilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak analaşma sağladığı firmalar genel olarak tarımsal üretimde önemli bir yere sahip olan akaryakıt firmaları ve yine tarımsal üretim için gerekli olan araç-gereçlerin satışının gerçekleştirildiği firmalardır.

Üreticiler anlaşmalı firmalardan yapmış oldukları alışverişlerinde kartları ile geri ödeme uygun faiz olanaklarına sahip olabilmektedirler. Firmalarda banka ile anlaşma sağlayarak uygun koşullarda satış sözleşmesi gerçekleştirmekte firma anlaşmalı olduğu için banka müşterilerine daha fazla satış gerçekleştirerek ekonomik etkinliğini arttırabilmektedir.

Bu neden ile Başak Kart sahibi olmak isteyen ve Başak Kart kullanıcılarının avantajlı alışveriş yapabildiği firmalar arasında yer almak isteyen firmalar banka şubelerinden iletişime geçerek kampanya fırsatlarına dahil olabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Oktay dedi ki:

    Ziraat bankası başak kart anlaşmalı yerler arasında marketler varmı varsa hangi marketler paylasirsaniz sevinirim

BİR YORUM YAZ