Ziraat Bankası Başak Kart Anlaşmalı İş Yerleri

Türkiye genelinde tüm müşterilerine hizmet sunan Ziraat bankası tarafından müşterilerine sunulan hizmetlerden biride Başak Kart hizmetidir. Ziraat Bankası Başak Kart anlaşmalı iş yerleri bu hizmet ile üreticilere tarımsal girdi alışverişlerinde ve alacakları diğer tarımsal hizmet alışverişlerinde kredi limitlerini faizsiz dönem ve belirledikleri faizli dönem seçenekleri ile geri ödeme imkânı müşterilere sunulmaktadır. Ziraat Bankası tarımsal faaliyetler ile uğraşan bireysel müşterilerine ve şirket olarak tarımsal üretimde faaliyet gösteren kurumsal müşterilerine bu kart ile tarımsal ihtiyaçlarının alışverişlerinde ve hizmet sektörü üzerinde ki diğer ihtiyaçlarını temin etmelerinde farklı avantajlar ile üretici müşterilerine alışveriş olanağı sunmaktadır.

Ziraat Bankası tarafından üreticilere sunulan Başak Kart tarımsal faaliyetlerle ile uğraşan bireysel müşteriler ve işletmeler için ihtiyaçlarında finansal destek sağlamak amacı ile sunulmuş olan hizmettir. Tarımsal üreticiler Başak Kart ile akaryakıt istasyonu, gübre, zirai ilaç, veterinerlik hizmetleri ve bunun gibi birçok tarımsal üretim ile ilgili olan tüm tarımsal ihtiyaç giderlerini 5 aya kadar faizsiz dönemlerle karşılayabilecekleri gibi 18 aya varan vadeler ile kredili olarak da vadeli alışverişlerinde kartlarını kullanma imkânlarına sahiptirler. Tarımsal üretim ekonomik etkinlik açısından büyük bir öneme ve yere sahiptir. Hem tarımsal gereksinim alışverişlerinde hem de ekonomik etkinliğe destek sağlamaktadır.

Ziraat Bankası Başak Kart Anlaşmalı İş yerleri aracılığı ile banka üreticilere avantajlı yüksek kar sağlayabilecekleri alışveriş imkânlarını sunmaktadır. Üreticiler anlaşmalı işyerlerinden yapmış oldukları tarımsal ihtiyaç alışverişlerinin geri ödemelerini faizsiz dönemde faiz yükü olmadan gerçekleştirebilmektedirler. Tarımsal üreticilerin anlaşmalı iş yerlerinden yapmış oldukları alışverişlerin geri ödemesi için faizsiz dönem olarak banka tarafından belirlenen süre 5 aylık vade süresini kapsamaktadır.

Üreticiler Başak Kartları ile yaptıkları alışverişlerinin geri ödemesini bu 5 aylık vade süresi içinde yapalar ise geri ödemelerinde sadece harcadıkları tutarı öderler onun dışında ekstra faiz ödemek zorunda kalmazlar. Ziraat Bankası tüm tarımsal faaliyet hizmet özelliğine sahip olan şubelerinden tarımsal üreticilere bu kart adına hizmet vermektedir. Tarımsal üreticiler Ziraat Bankası şubelerinden başvuru yaparak Başak Kart kullanmaya başlayabilmektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ