Ziraat Bankası Başak Kart Nakit Avans

Günümüzde artan finansal işlem ihtiyaçları nedeni ile müşterilerine hizmet veren önemli arasında yer alan ve Türkiye’de hizmet vermekte olan Ziraat Bankası son dönemlerde geliştirdiği banka ürünleri seçenekleri ile bankacılık anlayışına da köklü değişiklikler oluşturmuş bunlardan biride kişilere nakit avans imkânı sunan Başak Kart ürünüdür. Ziraat Bankası Başak Kart nakit avans seçeneği tarımsal faaliyetlere destek sağlamak amacı ile devlet desteğinin sağlandığı banka ürünü avantajıdır.

Tarımsal faaliyetlerde üretime ve üreticiye sağlanan destekler günümüzde daha da artış göstermiş ve modern bir hizmet halini almıştır.

Sağlanan bu destekler finansal anlamda bankalar arasındaki rekabette hareketliliğe neden olmuştur. Durum böyle olunca da Ziraat Bankası tarafından üretici kesim müşterilerine özel olarak sunulan bir banka ürünü olan Başak Kart banka hizmetlerine modernlik kazandırmış bir ürün niteliği kazanmıştır. Ziraat Bankası Başak Kart ile bireysel üretici müşterilerine ve kurumsal işletme şeklinde tarımsal üretim alanında hizmet veren müşterilerine tarımsal gereksinim alışverişlerinde ve diğer finansal ihtiyaçlarında farklı hizmetler sunmaktadır.

Ziraat Bankası Başak Kart tarımsal faaliyetlerinde hizmet veren üreticilerin ihtiyaç duydukları gereksinim harcamalarında üreticilere finansal destek sağlamak üzere oluşturulmuş kart olan Başak Kart ile avantajlı alışveriş imkânı sağlamayı amaçlamaktadır. Ziraat Bankası Başak Kart üreticilere tarımsal girdi alışverişlerinde farklı avantajlar sağlamasının yanı sıra Ziraat Bankası Başak Kart Nakit Avans hizmeti ile üreticilerin günlük yaşamlarında karşılaştıkları acil nakit ihtiyaçlarında üreticilere çözümler sunmaktadır.

Başak Kart ile tarımsal faaliyetlerde bulunan üreticiler için üretimde gerekli olan mazot, tohum, gübre, zirai ilaç, yem, seracılık, arıcılık ve balıkçılık ile ilgili olan gereksinim alımlarında sağladığı ayrıcalıklar ile öne çıkan bir banka kredi limit ürünüdür.

Tarımsal üretim faaliyetleri içerisinde yer alan üreticiler Başak Kartlarının bağlı olduğu kredi limitli mevduat hesabı üzerinden 5 aya varan vadeli faizsiz dönem ödeme fırsatlarına sahip olabilmektedirler. Başak Kart kullanan üreticiler kartları ile 7/24 Ziraat Bank şubelerinden ya da diğer bankaların ATM’lerinden nakit avans çekebilmektedirler. Üreticiler harcamalarının geri ödemesini hasat zamanında yapabilmektedirler.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ