Ziraat Bankası Başak Kart Nerelerde Kullanılır

Ziraat Bankası tarafından üretici kesim müşterilerine sunulan bir kredi limitli kart hizmeti olan Başak Kart üreticiler arasında son dönemlerde oldukça fazla yaygınlaşmış olan bir hizmet olarak nitelendirilebilmektedir. Ziraat Bankası Başak Kart nerelerde kullanılır? Ziraat Bankası kuruluşundan bu yana her zaman tarımsal üretimi desteklemeye yönelik banka ürünlerini ile tarımsal üretici kesimi müşterilerine sunmuş ve üreticilere finansal destek sağlamayı amaç edinmiştir. Ziraat Bankası tarafından müşterilerinin hizmetine sunulan farklı ihtiyaçlara yönelik olarak üretici ihtiyaçlarına göre tasarlanılarak oluşturulan Ziraat Bankası Başak Kart tarımsal üretim ile ilgilenenlere finansal destek vermek amacı ile kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur.

Ziraat Bankası tarafından üreticilere sunulan Başak Kart farklı tarımsal alan üreticilerinin çeşitli ihtiyaçlarında gereksinimlerinin giderilmesine finansman sağlamak amacı ile sunulmasının yanı sıra tarımsal üreticilerin gerektiğinde bu kredi limitli kartlarından nakit çekebilmelerine de imkân sağlamaktadır.

Ziraat Bankası Başak Kart nerelerde kullanılır? Üreticiler Başak Kartları ile tarımsal girdi ihtiyaçlarını anlaşmalı firmalar üzerinden ya da herhangi bir firma üzerinden kolaylıkla satın alabilmektedir.

Üreticiler anlaşmalı firmalar üzerinden yaptıkları üretim harcamalarında geri ödemede faizsiz dönem avantajından faydalanabilmektedirler. Tarımsal faaliyetlerin devamlılığı için gerekli olan farklı tarımsal sektörler için gerekli araç-gere ve hizmet sektörü ihtiyaçları alışverişlerinde üreticilere 5 aylık vade süresince %0 faiz olanağı sunan Başak Kart üreticilerin ihtiyaçlarını karşılamalarında en önemli finansman desteği oluşturmaktadır.

Tarımsal üreticiler Başak Kartlarını gerekli ihtiyaçlarını karşılarken alışverişlerinde kullanarak kartlarına tanımlı kredinin tamamını girdi ya da hizmet satın alımlarında kullanabilecekleri gibi yaygın bankamatik ağı üzerinden ya da banka şubelerinden kartlarına tanımlı olan kredilerini nakit olarak da kullanabilmektedirler.

Üreticiler kredi limitli Başak Kartlarından hatanın her günü 24 saat boyunca nakit çekebilmekte ve bankamatikleri kullanarak farklı finansal işlemlerini de gerçekleştirebilmektedirler. Üreticiler kullandıkları Başak Kart kredi limitlerinin geri ödeme zamanlarını kendileri belirleyebilmektedirler. Geri ödemelerde faizsiz dönem avantajına sahip olan kişiler ödemelerini isterlerse uygun faiz oranları ile daha uzun vade süreleri sonrasında da ödeyebilmektedirler. Kart farklı kullanım alanlarına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Oktay dedi ki:

    Ziraat bankası başak kart çok geniş bir kullanıma sahip

BİR YORUM YAZ