Ziraatbank Başak Kart Anlaşmalı Akaryakıt İstasyonları

Müşterilere finansal destek sağlayan Ziraat Bankası tarımsal üretim faaliyetleri ile uğraşan müşterileri içinde banka ürünü seçenekleri tasarlamıştır. Bu banka ürünü seçeneklerinden biride Başak Kart seçeneği olarak ifade edilebilmektedir. Kişiler bu kart ile farklı birçok alanda avantalı alışveriş imkânı sağlayabilmektedirler. Bunlardan en önemlisi Başak Kart anlaşmalı akaryakıt istasyonları üzerinden yapılan alışverişlerde akaryakıt ihtiyaçlarının avantajlı seçenekler ile karşılanabilmesidir.

Tarımsal üreticilerin kullanımı amacı ile banka tarafından müşterilerine tarımsal faaliyetlerinde destek sağlamak üzere sunulan bu kart seçeneği açık hali ile kredi limit bankamatik kartı seçeneğidir. Başak Kart anlaşmalı akaryakıt istasyonları üzerinden tarımsal üreticileri kredi limitli kartlarını kullanarak bu anlaşmalı firmalardan yaptıkları alışverişlerinde farklı şekillerde avantaj sağlamakta ve harcamalarının geri ödemelerinde de farklı kolaylıklardan faydalanabilmektedirler.

Kişilerin tarımsal üretim için gerekli olan ürün ve hizmetleri satın almada gerek duydukları finansman desteğini kişilere Başak Kart ile sunan banka farklı alanlarda kişilere işlem kolaylığını da bu kart ile sağlamaktadır. Tarımsal üretim faaliyetleri içerisinde yer alan çiftçilerin ve hayvancılık ile uğraşanların tarımsal üretim ihtiyaçları adına farklı alanlarda üretim için gerekli olan gereksinimlerinin yanı sıra bu türden müşterilerin en önemli ihtiyaç kalemlerini akaryakıt giderleri tutmaktadır.

Bu neden ile müşterilere Başak Kart anlaşmalı akaryakıt istasyonları ile avantajlı ve kampanyalı akaryakıt alım seçenekleri banka tarafından sağlanan anlaşmalar sonucunda sağlanmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ