Ziraatbank Başak Kart Anlaşmalı Petrol İstasyonları

Çiftçilerin ya da tarımsal faaliyetler ile uğraşan diğer müşterilerin üretim faaliyeti ihtiyaçlarında finansal destek sağlayan Ziraat Bankası tarımsal üretici müşterileri içinde banka ürünü seçenekleri oluşturmuş ve müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Kişiler Ziraatbank Başak Kart Anlaşmalı Petrol İstasyonları üzerinden yapacakları alışverişlerinde sağlanan kampanyanlar ile ihtiyaçlarını karşılamada yüksek kar sağlayabilmektedirler.

Kişiler üretici ihtiyaçlarına yönelik olarak sunulan bu kart ile farklı ihtiyaç alanlarında avantajlı alışveriş imkânı sağlayabilmektedirler. Tarımsal üreticilerin harcama alanlarında önemli bir yer tutan akaryakıt harcamaları nedeni ile banka farklı kampanyalar sağlayarak Ziraatbank Başak Kart petrol istasyonları üzerinden yapılan alışverişlerde kişilere akaryakıt ihtiyaçlarını karşılamada farklı kampanya ve geri ödeme seçenekleri sunmaktadır.

Tarımsal üretim faaliyetlerinde üretim için gerekli olan her türden ürün ve hizmetlerin satın alınmasında finansman desteğini kişilere Başak Kart ile sunan banka farklı alanlarda kişilere işlem kolaylığını da bu kart ile sağlamaktadır. Tarımsal üretim faaliyetlerinde önemli üretim kolu olan çiftçilerin ve hayvancılık ile uğraşanların tarımsal üretim ihtiyaçları adına farklı alanlarda üretim için gerekli olan gereksinimlerinin yanı sıra bu türden müşterilerin en önemli ihtiyaç girdisi seçeneğini akaryakıt giderleri tutmaktadır.

Bu neden ile banka farklı firmalar ile sağlamış olduğu anlaşmalar ile müşterilerine Ziraatbank Başak Kart anlaşmalı petrol istasyonları üzerinden avantajlı ve kampanyalı akaryakıt alım seçeneklerini sunmuştur. Bu avantajlar banka tarafından sağlanan anlaşmalar sonucunda sağlanmaktadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ