Ziraatbank Başak Kart Özellikleri

Ekonominin başlangıcından bu yana hem devlet tarafından hem de özel girişim bankaları tarafından teşvik ve desteklere konu olmuş olan ekonomik faaliyet alanlarından biriside tarım sektörü olarak ifade edilebilmektedir. Devlet destekleri her dönem yapılmış bunun yanı sıra bankalarda farklı banka ürünleri ile tarımsal üreticilere destek sağlamayı amaçlamışlardır. Bu banka ürünlerinden biride Ziraat Bankası tarafından tarımsal faaliyet içerisinde yer alan müşterilerine sunulan Başak Kart olarak ifade edilebilmektedir. Bu kart üreticilerin tarımsal faaliyetlerinde gerekli olan finansal destek ihtiyaçları adına müşterilerine sunulmuştur. Kişilerin tarımsal faaliyet gereksinimleri adına sunulan bu banka ürünü özel olarak tasarlanmıştır. Ziraatbank Başak Kart Özellikleri müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak düzenlenmiştir.

Ziraatbank Başak Kart Özellikleri Nelerdir?

  • Bu kart kişilerin tarımsal girdi ihtiyaçları ve diğer hizmet sektörü ihtiyaçlarında kişilere kolaylık sağlamak amacı ile tasarlanmış bir banka ürünüdür.
  • Kişilere ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra faizsiz dönemde geri avantajı sunmaktadır.
  • Bu kart kişilerin banka kartlarına tanımlanmış bir kredi limiti olarak da ifade edilebilmekte kişiler bu kredi limitlerini ister nakit olarak isterlerse de kartlarından harcama yaparak kullanabilmektedirler.
  • Kişiler bu kart üzerinden yapmış oldukları harcamalarının geri ödemelerinde faizsiz dönem avantajından yararlanabilmektedirler. Kişilerin hesap özetleri 3 aylık dönemler ile kişilere iletilmekte ödeyemedikleri tutarlar kişilerin kredi limitlerine aktarılmaktadır.

Ziraatbank Başak Kart Özellikleri kısa ifadesi ile bu şekilde sıralanabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ