Ziraatbank Başak Kartın Kullanıldığı Yerler

Ziraat Bankası tarafından tarımsal üretici müşterilerine sunulan bir banka ürünü hizmeti olan Başak Kart müşterilerine farklı avantajlar sağlayan kredi limitli kart seçeneğidir. Ziraatbank Başak Kartın kullanıldığı yerler bu kart seçeneği tarımsal üreticilerin tarımsal üretim faaliyetlerinde gereksinim duydukları her türden ihtiyaçlarını karşılamada ve üretim ihtiyaçlarında gerekli olan nakit desteği işlemlerinde kişilere hizmet sağlamak amacı ile sunulmaktadır.

Ziraatbank Başak Kartın kullanıldığı yerler kişilerin tarımsal üretim faaliyetlerinde ihtiyaçları olan yem, gübre, zirai ilaç, tohum, akaryakıt ihtiyaçları ve daha birçok alanda kişilere kolaylık sağlamakta ve çeşitli avantajlar ile müşterilerin işlemlerini karlı bir hale getirmektedir.  Kişilere tarım faaliyetlerinde farklı avantajlar sağlayan bu kart seçeneğinin kullanılabildiği alanlar bu kadarla da sınırlı kalmayıp kişilerin veterinerlik hizmetlerinden faydalanmalarında ya da diğer hizmet sektörü ihtiyaçlarında da kişilere farklı kolaylıklar sağlamaktadır.

Ziraatbank Başak Kartın kullanıldığı yerler kişilerin tarımsal girdi işlemlerinde farklı avantajlar sağlanabilmesi adına banka tarafından anlaşmalı olunan iş yerleri üzerinden yapılacak alışverişlerinde hem üreticilere hem de satıcılara farklı avantajlar sağlaması adına banka ile özel anlaşma sağlanan işyerleri olarak da ifade edilebilmektedir. Kişiler anlaşmalı işyerlerinden yapacakları alışverişlerinde faizsiz dönem avantajlarının yanı sıra harcamalarının geri ödemelerini hasat zamanlarına göre ayarlayabilmekte bütçelerine uygun geri ödeme planları oluşturabilmektedirler. Kişiler bu kart hizmetinden faydalanabilmek için bankanın tarımsal yetkili şubeleri üzerinden kolayca başvuru yapabilmektedirler.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ