Kredi Ver Firması İletişim Bilgileri ve Hakkında Yapılan Şikayetler

Banka harici kredi veren yerler arasında en çok dikkat çekenlerden biri de kredi ver adlı firma olmaktadır. Bu yer ile iş yapmak ve buradan borç almak istemekte olan kişileri bu konuda aydınlatmak amacı ile kredi ver firması iletişim bilgileri ve hakkında yapılan şikayetlerden bugünkü yazımızda bahsetmeye çalışacağız. Bu aşamada adı geçen yerlerden hizmet almış olan kişilerin deneyimlerini paylaşarak mümkün olan en doğru bilgiyi almanızı sağlayacağız.

Kredi Ver Firması Yorumlar

İlk olarak adı geçen yerden hizmet talebinde bulunmuş olan Edanur Hanım’ın yaşadıklarını kendi ağzından dinleyelim “Hiç beklemediğim bir anda işten çıkarıldığım için kredi borçlarımı ödeyemez hale gelmiştim. Bu durum ister istemez mevcut borçlarımın giderek birikmesine ve zamanla da kredi notumun düşmesine ve sonunda da kara listeye girmeme neden oldu. Ancak para sıkıntımda katlanarak devam ediyordu. Bu yüzden her ne pahasına olursa olsun beni finanse edecek bir yer bulmalıydım. Bu arayış ile etrafımda araştırma yaparken internet üzerinden kredi veren bir yer buldum. Bu firmanın adı kredi ver idi. Hemen aradım ancak benimle ilgilenecek olan temsilciye bağlanana kadar neredeyse yarım saat geçti.

Daha sonra da bağlanır bağlanmaz hat kesildi. Bu işte bir bit yeniğini anlasam da artık çok geçti. Hemen güncel telefon faturamı kontrol ettim ve yüz lira kadar bir ekstra ödeme tutarı olduğunu gördüm. Açık açık dolandırılmıştım. Bu yüzden kredi ver ve buna benzer yerlerden medet ummamanızı tavsiye ederim. Her zaman bilindik ve yasal olan borçlanma yöntemlerini kullanmak en doğrusu imiş. Bunu geç anladım.”

Şimdi de Emrah Bey’in yaşadıklarını okuyalım: “Borç para bulma konusunda sıkıntı yaşıyordum. Hem bankalar hem de eş dost beni geri çevirmişti. Ne yapacağımı bilemez durumdaydım. Bu aşamada arkadaşlarımdan biri kredi ver adlı bir firma olduğunu kendisi tecrübe etmemiş olmasına rağmen hemen hemen her yerde ilanları olduğunu söyledi. Hemen internete girdim araştırdım ancak hiç de iç açıcı sonuçlar ile karşılaşmadım. Daha sonra firmanın kendi sitesi olan krediver.com adresine girdiğimde kapatıldığını gördüm. Muhakkak şikayetler nedeni ile kapatılmıştı.”

Kaynak: kredi ver

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ