Seninbankan.com.tr 850 251 11 23

Seninbankan.com ülkemizde yeni yeni faaliyete geçmiş olan, bir banka niteliği gören kuruluşlar arasında yer almaktadır. Kuveyt Türk’ ün bir markası olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan banka, Türkiye’ de faal olan diğer bankalar gibi, müşterilere çeşitli finansmanlar ve krediler kullandırmaktadır. Senin hesabın, ya da senin finansmanın gibi çeşitli isimlerle müşterilerine katılım desteği sunmaktadır.

Seninbankan Faaliyetleri Nelerdir?

Kuveyt Türk’ ün bir yapılanması olan markada, diğer bankalarda gerçekleştirmiş olduğunuz her türlü işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür. Burada cari hesaplar, katılım hesapları gibi çeşitli hesaplar açmanız ve bunları işletmeniz mümkündür. Bunun dışında konut ya da araç finansmanı da almanız mümkündür. Kuveyt Türk ile bağlantılı olduğundan ötürü Seninbankan. com ile kısa bir süre zarfı içerisinde finansman alabilirsiniz.

Aynı zamanda markanın faiz oranları da söz konusu değildir. Banka, kar payı ile işlem yapmaktadır. Bu sebepten dini hassasiyeti olan kişilerin de tercih edebileceği bir marka olarak dikkat çekmektedir.

Marka aynı zamanda ihtiyaç kart adını vermiş olduğu bir kart geliştirmiş, bununla birlikte de müşterilerin rahatça kullanması amacıyla bir kredi kartını da Sales Plus adı altında piyasaya sürmüştür. Bir banka niteliğinde bütün işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir banka olmasının yanı sıra müşterilerine sigorta hizmeti de sunmasıyla diğerlerinden ciddi anlamda ayrılmaktadır.

seninbankan-com-tr

seninbankan-com-tr

Altın hesabı ya da açmış olduğunuz gümüş hesabıyla bankada birikim yapabilmeniz de ayrıca mümkündür. Bunun dışında finans almak da diğer bankalar ve banka markalarına göre de oldukça kolaydır. Markanın tüketiciyi yormayan anlayışı sayesinde pek çok kişi buradan kredi alabilmektedir. Bunun dışında yukarıda da belirtmiş olduğumuz 0850 251 11 23 telefonundan da Seninbankan’ a ulaşabilir, buradan bilgi edinme hakkınızı kullanabilir, hizmetler ve sağlanan finans oranları hakkında da bilgi alabilirsiniz. Seninbankan. com hızla yükselmektedir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ