TurkcellFinansman Kredi Başvurusu

Turkcell Finansman A.Ş 2016 yılının Ocak ayında hizmete başlayan bir şirkettir. Bu şirketin amacı, müşterilerine uygun finansal destekleri sunmanın yanında bu yolla müşteri memnuniyetini arttırmaktı. Eskiden her türlü nakit toplu para ihtiyacımızı bankalardan aldığımız kredi yoluyla çözüyorduk. Fakat bu kredilerin faiz oranları, dosya masrafları derken aldığımız paradan çok daha fazlasını ödemek zorunda kalıyorduk. Bir telefona ihtiyacı olanlar da hatları faturalı ile en az 6 ay hiç fatura ödemelerini geciktirmeyerek aylık taksitle telefon alabiliyorlardı.

TURKCELL FİNANSMAN KREDİSİ

TURKCELL FİNANSMAN KREDİSİ

Turkcell tüm bu sıkıntıların yaşanmaması için yeni bir sistem geliştirdi. Finansbank ve Turkcell işbirliği ile oluşturulan bu sistem sayesinde, isteyenler Turkcell Finansman’a telefon kredisi başvurusunda bulunuyorlar ve onaylandığı anda 7 gün içerisinde telefonlarını alabiliyorlar. Bunu diğer kredilerden ayıran bir özellikte dosya masrafı ve faiz gibi ek hiçbir ücret ödenmemesi. Evet, aldığınız kredi dışında ekstra hiçbir ücret ödemiyorsunuz. Bu da tüm müşterilerin ilgisini çekebilecek ve gönül rahatlığı ile kullanabileceği bir sistem demek.

TURKCELL FİNANSMAN TELEFON KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Başvuruyu yapabilmek için yine birçok seçeneğiniz var.

  • İnternet Başvurusu: Turkcell Finansman telefon kredisi başvurusu için internetten faydalanabilirsiniz. Turkcell’in kendi web sitesi üzerinden Finansbank’ın sitesine geçiş yaparak veya direk Finansbank’ın web sitesi üzerindenbaşvuru yapabilir, gereken bilgileri alabilirsiniz.
  • Turkcell Bayilerinden Başvuru: İnternet üzerinden başvuru yapmak istemezseniz, herhangi bir Turkcell Bayisine giderek, başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • Turkcell Müşteri Hizmetlerinden Başvuru: Eğer hattınız faturalı ise Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak buradan başvuru yapabilirsiniz.

Yaptığınız başvuruların cevabı Finansbank tarafından cep telefonunuza gönderilir. Bu cevap eğer olumlu ise 7 gün içerisinde bir Turkcell bayisine giderek cihazınızı almanız gerekir. Cihazınızı alabilmek için yanınızda götürmeniz gereken tek belge, kimlik fotokopinizdir. Sizden herhangi başka bir belge talep edilmez. Finansbank’ın size vereceği kredi alacağınız cihazın fiyatı kadardır, daha yüksek bir kredi vermez. Aynı zamanda bu fırsat sadece telefonlar için değil tabletler içinde geçerlidir.

Turkcell Finansbank işbirliğinin siz müşterilerini memnun edeceğini düşünüyoruz. Eğer sizde faturalı bir hatta sahipseniz ve yeni bir telefon almak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ