Senetle Borç Para Veriyorum

Danisman

Yazarın şu ana kadar yazılmış 21 makalesi bulunuyor.

Elimde mevcut olan nakit paramı değerlendirmek için ihtiyacı olan kişilere borç para veriyorum, bana ulaşın ve nakit sıkıntılarınızı çözün. Bireysel olarak kredi hizmeti vererek bankalar ile arası iyi olmayan ve eşten dosttan da para bulmakta zorlanan kişilerin nakit sıkıntılarını çözüyorum. Benden aldığınız parayı tıpkı bir yakınınızdan borç almış gibi düşünebilir ve her türlü ihtiyacınızda bana ulaşabilirsiniz. Vereceğim kredi ile alakalı olan tüm detaylar ise yazımızın devamında mevcuttur.

Borç Para Veriyorum

İlk olarak söylemeliyim ki kredi verirken sizden hiçbir şart talep etmiyor ne kredi notunuzla, ne gelirinizle ne sicilinizle ilgileniyorum. Benim için önemli olan sizin sıkıntınız ve para ihtiyacınız. Bu yüzden kara listede bile olsanız, icra takipli borcunuz dahi olsa gönül rahatlığı ile bana müracaat ederek borç para talep edebilirsiniz.

Vermekte olduğum kredinin üst limiti 150 bin Türk Lirası’dır. Herhangi bir alt limit de mevcut olmamaktadır. Bu yüzden taşıt kredisinden, ihtiyaç kredisine, konut kredisinden ticari kediye her türlü ihtiyacınız için başvurabilirsiniz. Üstelik uygulanacak olan komisyon oranı alacağınız kredinin çeşidine göre de farklılık göstermemektedir. Bu yüzden gönül rahatlığı her türlü ihtiyacınız için bana müracaat edebilirsiniz.

Senetle Para Veriyorum

Para sıkışıklığını hangi konuda olursa olsun bana müracaat ettiğiniz zaman direk olarak talep ettiğiniz tutardaki parayı elden nakit olarak veriyorum. Bu aşamada yapmakta olduğumuz işlemi daha güvenilir bir hale getirmek ve hukuki zemine oturtmak için ise anlaşmamızı senede bağlayarak son derece yasal bir şekilde borç para verme işlemini tamamlıyorum.

Bu aşamada vade süreleri tamamen sizin tercihinize bırakılmaktadır. Talep ettiğiniz paranın tutarına mevcut olan bütçenize göre kendinizi ayarlayıp ona göre vade süresi seçme olanağı sayesinde oldukça rahat bir ödeme süreci geçirme imkanınız mevcut olmaktadır. Söz konusu ödeme süreçlerinin bu denli rahat olmasının bir başka sebebi de son derece uygun ve makul komisyon oranlarıdır. Piyasanın en uygun komisyon oranlarını uygulayarak vereceğim borç para ile nakit sıkıntısını gidermek isteyen varsa yazının altına iletişim bilgilerini ve talep ettiği borç paraya dair detayları bırakabilir.

Kaynak: https://www.acilnakit.gen.tr/borc-para-veriyorum/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. hüseyin dedi ki:

  acil 5.000 tl ye ihityacım var 60 gün vadeli yardımcı olurmusunuz

 2. Elif dedi ki:

  Acil nakit ihtiyacım var.Yardımcı olabilir misiniz?

 3. Coşkun dedi ki:

  Selamlar, 15.000 TL ye ihtiyaçım var. Yardım edebilir misiniz?

 4. Haluk dedi ki:

  Size nasıl irtibat kuracaz

 5. CEYHAN MADEN dedi ki:

  10000 tl istiyorum. her ay 500 tl ödemek şartıyla.

 6. ERDEM DOĞAN dedi ki:

  merhaba

  5.000 tl ye ihtiyacım var.uygun ödeme şartları ile geri ödeyebilirim.( 12 AY ) konuyla ilgili dönüş yapmanızı rica ederim..size ulaşmam için irtibat numaranızı mail atabilir yada belirtmiş olduğum telefon numaramı arayabilirsiniz

 7. nimet dedi ki:

  iyi günler
  10.000 tl ihtiyacım var. memurum 3800 maaşım var afyonda ikamet ediyorum. bana yardımcı olabilirmisiniz

 8. İlyas dedi ki:

  20 bin lazım 6 ay sonra ödeme yapabilirim

 9. Enes dedi ki:

  20.000 tl ye ihtiyacım var 36 ay vade ile geri ödeyebilirim

 10. Murat dedi ki:

  Merhaba nasıl yardımcı oluyorsunuz her ay 5bin ödeme yapabilirim

BİR YORUM YAZ