10.000 TL Kredi Çekmek İstiyorum 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

Bankalardan ihtiyacımız dahilinde kredi başvurusunda bulunabiliriz. Ama belirli şartları taşıyorsak. Kredi notumuz yüksek ise ve diğer bankalara olan borçlarımızdan dolayı takibe alınmadıysak. Kredi notumuzun düşüklüğü, bankalara olan borçlarımızı zamanında ve düzenli ödememişsek kredi notumuz düşük olur. Ya da bankalar ile pek çalışmadığımızdan dolayı da düşük olabilir. Eğer bankalarla çalışmadığımızdan dolayı kredi notumuz düşük ise, kredi çekmeden önce, bir bankadan kredi kartı alıp, yaptığımız harcamalarımızın borcunu düzenli bir şeklide ödememiz gerekir. Bir süre sonra kredi notumuzda yükselme olacaktır. Kredi notumuzun yüksekliği kredi çekebilirlik hale geldikten sonra bankalardan başvuruda bulunabiliriz. Eğer borçlarımızdan dolayı kredi notumuzda düşme olmuşsa, borç ödemelerimizi bir düzene koyup, yine bir süre beklememiz gerekecektir.

Merkez Bankası tarafından verilen kredi notu bir süre sonra ödeme düzeni gözüküp kredi notunuzda yükselme olmaya başlayacaktır. Çünkü bankalar kredi notu düşük olan kişilere kredi vermeyi kabul etmezler. Ama kredi notunuzda bir sorun yok ise ve diğer bankalara da kredi borcunuz yoksa istediğiniz bankadan kredi başvurusunda bulunabilir ve büyük bir ihmalle olumlu sonuç verilir. Ramazan Bayramına yakın olduğumuz bu günlerde bayram tatilini değerlendirip tatil yapmak için yada ihtiyaçlarınızı karşılamak için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bayram kredisi için bir çok bankanın cazip kampanyaları mevcut. Mesela 10 BİN TL kredi çekmek istiyorsunuz.

Türkiye İş Bankasından ve TEB Bankasından 24 ay vade  %1.27 faiz oranı ile aylık ödemeleriniz 500 TL olmak koşulu ile 10 BİN TL kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ya da üç ay ödemesiz olarak ING Bankasından 24 ay vade  %1.29 faiz oranı ile aylık ödemeleriniz 510 TL olacak şekilde 10 BİN TL kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Deniz Bank tan ise %1.45 faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. İhtiyaç kredilerini 24 yerine 36 ay vade ile kullanabilirsiniz. Bu şekilde aylık ödemeleriniz daha düşük olacaktır. Ama faiz oranı biraz daha yüksek olur. Yani bu konuda karar sizin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nihat dedi ki:

    15 bin tl lazım Gaziantep de oturuyorum acil ön ödeme istemeden 2 3 gün içinde almam lazım

BİR YORUM YAZ