İş Bankası İmece Kart Nakit Avans

Türkiye’de hizmet veren öncü bankalar arasında yer alan İş Bankası müşterilerine çeşitli banka ürünleri ile finansal destek ve teşvik sağlamaktadır. İş Bankası tarafından müşterilerine sunulan bir hizmet de İş Bankası İmece Kart nakit avans seçeneğidir. İş Bankası İmece Kart ile tarımsal faaliyet ile uğraşan çiftçilik, seracılık ve hayvancılık gibi faaliyetlerde üreticilere finansal destek sağlamayı amaçlamıştır. Banka tarımsal faaliyetler arasında yer alan çiftçilik, seracılık ve hayvancılık ile uğraşan üreticilere uğraştıkları tarımsal faaliyetler ile alakalı finansal işlemlerinde çeşitli kolaylıklar sağlama amacı ile İmece Kartı kullanıcılarının hizmetine sunmuştur.

İş Bankası bu kart ile üreticilere birçok avantaj sağlamayı amaçlamaktadır. İş Bankası İmece Kart hizmeti ile müşterilerine tarımsal faaliyetlerinde ihtiyaç duydukları çeşitli bileşenleri tohum, fide, gübre, zirai ilaç, akaryakıt, yem ve farklı araç-gereç ihtiyaçları gibi gereksinimlerinin karşılanmasında finansal destek sağlamaktadır. Üreticiler İmece Kartlarını tarımsal alışverişlerinde kullanmalarının yanı sıra kartın bankamatik özelliği sayesinde diğer finansal işlemlerinde de kullanabilmektedirler.

Üreticiler İş Bankası İmece Kart Nakit Avans seçeneği ile de günlük acil nakit ihtiyaçlarına çözüm bulabilmektedirler. İmece Kartın tarımsal üreticilere sunmuş olduğu avantajlar arasında yer alan nakit avans özelliği ile kullanıcılar 7/24 İş Bankası ATM’lerinden ya da diğer banka ATM’leri ve PTT ATM’lerinden nakit avans çakabilmektedirler. Üreticiler çekmiş oldukları acil nakit avansları için faizsiz dönem süresi içinde geri ödeme olanağı ile faiz ödemezler bu banka tarafından üreticilere sağlanmış avantajlardan biridir. Üreticiler kartlarıyla tarımsal finansman sağlamanın yanında birçok finansal işlemi de İmece Kartları ile gerçekleştirebilmektedirler. Üreticiler İmece Kartlarıyla;

  • Para çekme, para yatırma, bakiye sorgulama, havale, fatura ödeme işlemleri ve yatırım işlemleri gibi parasal işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.
  • Üreticiler kartların bağlı bulunduğu vadesi mevduat hesapları ile bağlantılı olarak alışveriş yapabilmektedirler.
  • Ayrıca üreticiler kartları ile yurtiçinde ve yurtdışında ATM’lerden nakit çekebilmektedirler.
  • Üreticiler anlaşmalı işyerlerinden gerçekleştirdikleri alışverişlerinde çeşitli kampanya avantajlarıyla alışveriş yapabilmekte ve bu alışverişlerinden puan kazanabilmektedirler. Üreticiler kazandıkları puanları yine anlaşmalı işyerlerinde kullanabilmektedirler.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ