DenizBank Üretici Kart Limit Arttırma

Ülke çapında hizmet veren bankalar arasında yer alan Deniz bank ekonominin ilk zamanlarından bu yana önemli bir hizmet alanı olan tarım sektörüne güncel banka ürünleri ile destek vermektedir. Verilen bu desteklerin en önemli örnekleri arasında ise; Deniz Bank Tarafından tarımsal üretim ve benzeri iş kollarında üretim yapan müşterilerine sunulan faklı limit özelliklerine sahip üretici kart Deniz Bank Üretici Kart limit arttırma seçeneklerine sahiptir. Üretici kart Deniz Bank tarafından müşterilerine sunulan ve üreticilerin tarımsal ihtiyaçlarının yanı sıra nakit akışlarına uygun olarak tarımsal faaliyet kredisi sağlayan bir banka ürünü seçeneğidir.

Banka tarafından müşterilerine sunulan bu kart ile üreticiye verilen kredi limiti bu karta yüklenir ve üreticiler tarımsal üretim için gerekli olan ihtiyaçlarını bu kart ile karşılarlar. Deniz Bank Üretici Kart limit arttırma üretici kart üreticilerin ihtiyaçlarını giderebilmeleri adına kullanımlarının geri ödemesi yılda bir defa yapılan bir kredi olanağını olarak tanımlanabilmektedir. Bu kart üzerinden kullanılan kredinin geri ödemesi üreticilerin hasat tarihlerine kendi isteklerine göre belirlenebilmektedir.

Geri ödeme planlarında sağlanan kolaylıkların yanı sıra üreticiler üretici kart anlaşmalı iş yerlerinden yaptıkları alışverişlerinde 6 aya varan vade ve %0 faiz seçeneklerinden de yararlanabilmektedirler. Banka müşterileri üretici kartlarından ihtiyaçları olduğunda nakit ihtiyaçlarını karşılayabilir ve tarımsal girdi alışverişi yapabilirler.

Üretici kart kullanmak isteyen üreticiler kartları için başvurularının hizmet seçenekleri üzerinden yapabilecekleri gibi cep telefonlarından kısa mesaj ile de başvurularını gerçekleştirebilirler. Üreticiler üretici kartları ile tarımsal kredilerini Deniz Bank şubelerinden ya da Deniz Bank ATM’lerinden nakit olarak haftanın 7 günü 24 saat boyunca nakit olarak kullanabilecekleri gibi anlaşmalı firmalardan alışveriş yaparken de kredilerini kartları ile kullanabilmektedirler.

Müşteriler üretici kart limitlerini istedikleri zaman arttırabilmektedirler. Bu limit işlemi için taleplerini banka şubelerinden, telefon bankacılığı ya da internet bankacılığı üzerinden yapabilmektedirler. Bankanın çeşitli kredi ürünleri arasında yer alan üretici kart hem kredi kartı olarak kullanılması hem de krediye bağlı bir kart olması nedeni ile tercih edilmektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ