Şekerbank İhtiyaç Kredisi

Şekerbank 1953 yılında kurulmuş ve ilk olarak Pancar Kooperatifleri Bankası adı ile Eskişehir’de hizmet vermeye başlamış olan bölgesel bir banka olarak nitelendirilebilirken bankanın kuruluş amacı pancarı üreticilerinin finansal ihtiyaçlarına destek olmak olarak belirtilmiştir. Şekerbank İhtiyaç Kredisi kuruluş amacı tarımsal üreticiye destek olmak olan Şekerbank 1993 yılı itibari ile ülke çapında hizmet veren özel banka statüsünde müşterilerine hizmet vermeye devam etmiş bankanın bu statüde nitelik kazanması farklı banka ürünlerini müşterilerine sunmasına neden olmuştur.

Özel girişim bankası olarak hizmetlerine devam eden banka farklı türden ihtiyaçları olan bireysel müşterilerine ve kurumsal müşterilerine finansal anlamada destek sağlamaya yeni banka ürünleri ile devam etmiştir. Şekerbank müşterilerine müşteri memnuniyeti çerçevesinde kaliteli hizmet verebilmek adına banka ürünlerine her geçen gün yenilik kazandırarak müşterileri ile bu hizmetleri paylaşmaya devam etmektedir. Şekerbank bireysel müşterilerinin değişen finansal ihtiyaçlarında ihtiyaçlarına yönelik farklı finansal çözümler sunarak müşterilerine finansal destek sağlamaktadır.

Şekerbank müşterilerinin ihtiyaçları ne olursa olsun Şekerbank İhtiyaç Kredisi seçenekleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını uygun vade ve faiz oranları ile karşılamak için müşterilerine hizmet sunmaktadır.
Bankanın finansal destek sağlamayı amaçladığı banka ürünlerinde ki çeşitlilik dikkat oldukça fazla dikkat çekmektedir. Banka ürünlerinde sağlanan çeşitlilik kişilerin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek adına sağlanmış olup kişiler kredi ihtiyaçlarında bankasını hesaplama araçlarını kullanarak internet üzerinden kredi seçenekleri ile ilgili detaylı bilgi sağlayabilmektedirler.

Bankanın bireysel müşterilerine sunmuş olduğu kredi seçenekleri kişileri uygun geri ödeme planları ile de kolaylık sağlamaktadır. Bireyler banka kredi seçeneklerinden kendilerine uygun olan kredi miktarını uygun faiz oranları ve 36 aya kadar vade seçenekleri ile Şekerbank şubelerinden başvuru yaparak kullanabilmektedirler. Bankanın sunmuş olduğu farklı kredi seçeneklerinde internetten ve ya cep telefonlarından başvuru ikanı müşterilere sunulmuş olan bir kolaylıktır. Kişilerin Şekerbank kredi ürünleri için yaptıkları başvuru işlemleri kısa sürede sonuçlanmaktadır. Kredi başvuru talebi olumlu sonuçlanan kişiler kredilerini hemen kullanabilirler. Sağlanan bu ihtiyaç kredisi olanakları kişilerin ihtiyaçları için kullandıkları önemli finansal destek araçları haline gelmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ