Şekerbank KOBİ Kredileri

Şekerbank yetkilileri bugüne kadar yapmış oldukları projelerde sağladıkları kolaylıkların aldıkları güç ve enerjiyle daha fazlasını bu projede gerçekleştirmişlerdir. Projenin ismi Şekerbank KOBİ kredileri olarak geçmektedir. Tek başlık altından toplanan birçok kredi sayesinde KOBİ’lerin sesine kulak verilmiş ve KOBİ’lerin ihtiyaçlarının giderilmesi için çok çeşitli kredi seçenekleri söz konusu gruba sunulmuştur. Amaç ihtiyaçların karşılanmasıyla birlikte söz konusu grubun ülke içindeki konumu ve payı da göz önünde bulundurularak rahat bir nefes almalarını sağlayabilmektir. Ama uygun yaptığı çalışmaları ile de Şekerbank yetkilileri, amaçlarına ulaşmış olarak gözükmektedirler.

KOBİ kelimesinin açılımı Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler olarak geçmektedir. Bu işletmelerin ülkemizdeki öneminin büyük olmasının başlıca sebebi ülke çapındaki sektör tablosunda %99 gibi önemli bir oranda var olmalarıdır. Bu oranın neticesindedir ki sahip oldukları ihtiyaçlar ve maddi sıkıntıları da oldukça fazladır. Ülke için bu derece önem taşıyan bir grubun sorunlarını çözmek isteyen Şekerbank yetkilileri, Şekerbank KOBİ kredileri başlığı altında topladıkları KOBİ’lere yönelik çok çeşitli kredileriyle isminin bankalar arasında ön sıralara yazılmasını bir kez daha sağlamış durumdadır. Çeşitli bankaların da bu tür projelerinin mevcut olmasına rağmen bu bankanın tercih listesinde isminin ön sıralarda olmasının belirli nedenleri bulunmaktadır. Bu nedenlerden en birincisi ise sağladığı ödeme kolaylıklarından kaynaklanmaktadır.

Şekerbank yetkilileri çok ince araştırmalar ve detayları göz önünde bulundurarak her söz konusu müşterisine uygun vade seçenekleri tasarlamış durumdadır. Bu vade seçenekleri sayesinde ödeme zamanında her müşteri kendine uygun dönemlerde ödeme yapabilecek dolayısıyla da herhangi bir maddi sıkıntıya düşmeyecektir. Ayrıca uygulanan faiz oranlarının oldukça az olması da KOBİ’lere doğal olarak cazip gelmektedir. Bu nedenler ve buna benzer nedenlerden dolayı ilgili kredilere başvuru işlemleri söz konusu bankada daha çok yapılmaktadır. Başvuru işlemleri iki şekilde gerçekleştirilmekte ve bu konuda da müşterilere tercih hakkı sunulmaktadır. Dileyen müşteri başvuru işlemini kendisine en yakın bir Şekerbank şubesinden gerçekleştirebilirken dileyen müşteri ise Şekerbank’ın internet şubesi üzerinden ilgili kredinin başvuru formunu doldurarak başvuru adımını hızlı ve kolay bir biçimde geçebilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ