Şekerbank Ticari Kredileri

Bankaların uygun kredi ve kredi kartı seçenekleri sadece bireysel müşteriler tarafından değil ticari ve kurumsal işletmeler tarafından da çokça kullanılmaya başlanmıştır. Banka Şekerbank Ticari Kredileri seçenekleri ile nakit ihtiyaçları fazla olan ticari işletme sahibi girişici müşterilerine bu ihtiyaçlarına hızlı ve uygun çözüm arayışları nedeni ile farklı banka kredi ürünü seçeneklerini sunmuştur.

Bankalarda bireylerin ve işletmelerin bu arayışlarına uygun cevaplar oluşturabilmek için banka ürünlerinde farklı düzenlemeler sağlamış ve birçok banka ürününü ve uygun kredi olanaklarını müşterilerinin hizmetine sunmuşlardır. İşletmeler tarafından bankalardan en çok talep edilen kredi seçenekleri ticari kredilerdir. Şekerbank büyük veya küçük ölçekli işletmelerin farklı ihtiyaçları için çeşitli kredi imkânları sağlamaktadır.

Şekerbank Ticari Kredileri seçenekleri ile banka tarafından işletme sahibi girişimci müşterilere farklı kredi talepleri doğrultusunda kısa ve orta vadeli nakit ihtiyaçlarında aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık dönemlerde ödeme imkânı ile kredi seçenekleri sunmaktadır. Ticari kredi seçenekleri ile işletmeler için uygun kredi olanaklarını işletmelere uygun kredi şartları ile sunulmaktadır. İşletmelerin sermayelerinde bulunan sermaye açıklarının desteklenmesi adına sağlanan bu krediler esnek kredi olanaklarına uygun faiz oranlarına ve uygun vade seçeneklerine sahiptir.

Banka ticari krediler seçenekleri ile ayrıca işletmelerin her türlü kurumsal ve ticari finansman ihtiyaçlarına yönelik geniş bir yelpazeye yayılmış olan kredi ürünlerini de müşterilerine sunmaktadır. Banka kredi ürünleri ve uygun ödeme koşullarını bünyesinde barındıran kurumsal ve ticari pazarlama ekiplerini barındıran Türkiye genelinde yaygınlık kazanmış olan şubeleri ile kişilere ve işletmelere hizmet sunmaktadır.

Müşterilere sunulan krediler uygun faiz oranlarına ve uygun vade seçeneklerine sahiptir. İşletmeler bankalardan aldıkları kredilerin ödeme planlarını kendilerine en uygun olan vade şekilde belirleyebilmektedirler. Bankanın sunmuş olduğu ödeme seçenekleri esneklik göstermektedir. İşletmeler kredilerinin ödemelerini dönemsel taksitler şeklinde veya eşit miktarlarda taksitle ödeme imkânına sahiptirler. İşletmeler ödeme planları için bu seçeneklerden hangisini seçerlerse seçsinler herhangi bir faiz değişimi ya da vade farkı sorunu ile karşılaşmazlar. Bu nedenle bu krediler işletmeler için kolaylık sağlamaktadır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ