Başak Kart Kullanımı

Tarımsal üreticiler tarafından en çok tercih edilen banka ürünleri arasında yer alan ve banka tarafından sunulan yeni nesil banka kredi ve kredi kartı ürünleri arasında yer alan Başak Kart yaygın bir kullanım alanı bulmuştur.  Başak Kart kullanımı özellikle son dönemlerde tarımsal üreticilere sağlamış olduğu avantajlar nedeni ile daha fazla artış göstermiştir.

Başak Kart seçeneğini müşterilerine sunan Ziraat Bankası tarımsal üretim faaliyetleri ile ilgili olarak müşterilerine hizmet sağlayan firmalar ile yapmış olduğu anlaşmalar ile tarımsal üreticilere uygun alışveriş imkânı sağlamaktadır. Anlaşmalı firmalar üzerinden yapılacak olan alışverişlerde Başak Kart kullanımı kişilere uygun olanaklar sağlamaktadır. Tarımsal üreticilere faizsiz dönem ayrıcalığı sunan bu kart seçeneği harcamalarının geri ödemelerinde ödeme planı avantajlarının yanı sıra uygun faiz uygulamaları seçeneğini de sunmaktadır.

Başak Kart kullanımı kişilere sağlamış olduğu avantajlar nedeni ile farklı üretim harcamalarında tarımsal üreticilere kolaylık sağlamasının yanı sıra tarımsal üreticiler kartları ile yapmış oldukları alışveriş harcamalarının geri ödeme planlarını hasat zamanlarına uygun olarak belirleyebilmektedirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ