Deniz Bank Üretici Kart Nerelerde Kullanılır

Türkiye ekonomisi içerisinde önemli bir etkinlik alanına sahip olan tarım sektörü canlılık kazandırılmak adına en çok destek ve teşvik etkinliklerine konu olan bir faaliyet alanıdır. Bu neden ile öncelikle devlet belirli dönemlerde her zaman tarımsal faaliyetlerin teşviki adına çiftçilere nakit desteği sağlamaya çalışmış son dönemlerde ise Deniz Bank tarafından üreticilere destek sağlamak adına üretici kart seçenekleri sunulmuş DenizBank üretici kart nerelerde kullanılır? Günümüzde tarımsal üreticilere sağlanan banka destekleri arasında önemli bir yere sahip olan üretici kart üreticilerin tarımsal girdi ihtiyaçlarında acil nakit işlemlerinde ve diğer ihtiyaçlarında üreticiler finansman kaynağı sağlaması adına banka tarafından sunulan bir hizmet olarak nitelendirilebilmektedir. Deniz Bank ekonomik etkinlikte önemli yere sahip olan tarımsal faaliyet ile uğraşan müşterilerine destek olmak amacı ile farklı banka ürünlerini kişilerin seçeneklerine sunmuştur. DenizBank bu amaçla farklı amaçlara uygun olarak banka ürünlerini oluşturmuş ve her ihtiyaca yönelik doğru çözümler bulmayı hedeflemiştir. Bankanın müşterilerine özel olarak tasarlamış olduğu banka ürünlerinden biri olan üretici kart üreticilerin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış bir banka ürünüdür. Üreticiler bu kart ile TMO avans kredisi ile ürün bedellerini hiç beklemeden kolayca alabilmektedirler.

DenizBank Üretici Kart ile Neler Yapılabilir ?

• Nakit taşımaya ihtiyaç duymadan yurtiçi ve yurtdışında ELECTRON ve MAESTRO kart kabul eden tüm iş yerlerinden alıveriş yapabilmektedirler.
• Üretici kart ile Deniz Bank ATM’lerinde ve yurt içindeki yer alan banka ATM’lerinden nakit çekip, bakiyelerini sorgulayabilirler.
• Müşteriler bu kart ile yurt dışında ELECTRON veya MAESTRO amblemi taşıyan herhangi bir ATM’den para çekebilir.
• Müşteriler üretici kart ile Deniz Bank ATM’lerinden her türlü bireysel bankacılık işlemlerini yapabilmektedirler.
• Sizlerde detaylı bilgi almak ve Deniz Bank üretici kart almak için Tarım Bankacılığı hizmeti veren Deniz Bank şubelerinden üretici kart başvurusu yapabilir ve DenizBank genel müşteri hizmetleri Tarım Hattından da bilgi alabilirsiniz.
Bu gibi işlemlerini sorunsuz olarak üretici kartla gerçekleştirilebilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ