Başak Kart Kesintisi

Müşterilerin farklı ihtiyaçlarına yönelik olarak sunulan bir Ziraat Bankası banka ürünü de Başak Kart seçeneğidir. Bu kart hizmeti bankanın müşterilerine sağlamış olduğu kart hizmetlerinden farklı özelliklere sahip olan ve standart kredi kartı seçeneklerinden farklı özellikler gösteren bir kart seçeneğidir. Başak Kart kesintisi bankanın müşterilerine sağlamış olduğu kredi kartı seçeneklerinde ve farklı banka hizmet alanları seçeneklerinden de talep etmiş olduğu hizmet bedelleri gibi hizmet ücreti olarak kabul edilebilmektedir.

Bankalar sağlamış olduğu hizmetler kaşlığında müşterilerinden farklı hizmet ücretleri talep etmekte ve bu ücretleri farklı şekillerde müşterilerinden tahsil etmektedir. Başak Kart kesintisi bu kart seçeneğini kullanmak isteyen müşterilerinden banka ürünü ile ilgili sözleşme yapılırken belirlenen ve kişilerin kartlarını kullanmaya başlamadan önce bu kart seçeneklerine tanımlanacak olan kredi limitlerinden tahsil edilen belirli bir miktar ücreti kapsamaktadır.

Müşterilerin kredi limitlerinden alınan belirli bir miktar Başak Kart kesintisi üzerinden belirlenen bir kısmı katkı payı olarak banka hesabına aktarılmaktadır. Bu aktarımdan sonra kişiler kartlarını kullanmaya başlayabilmektedirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ