HSBC İkinci El Taşıt Kredisi

HSBC kaliteli bankacılık anlayışı ile size oldukça uygun bir kredi imkânı sunmaktadır. 0 kilometre ya da ikinci el araç fark etmeden beğendiğiniz herhangi bir model ya da marka araç için size uygun faiz ve vade oranlarıyla finansman olmaktadır. Bu sayede siz de hep aklınızda yer eden o otomobillere sahip olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

HSBC ikinci el taşıt kredisi size kefilsiz bir şekilde çok rahat ödeyeceğiniz kredi imkânları sunmaktadır. İkinci el taşıt alımlarınızda o aracın kasko bedelinin en fazla %70’ini kredi olarak kullanabilirsiniz. İkinci el araç alımlarında kullanılacak kredilerde aracın yaşı ile kredinin vade sayısının toplamı en fazla 8 yılı geçmeyecek şekilde olmalıdır. En fazla vade oranı 48 aydır. Yani 4 yıl boyunca aracınızı hem ödeyip hem de kullanabilirsiniz.

Bankanın kendine has bir uygulaması olan Ferdi Kaza Sigortası ile sigorta işlemlerinizi, checkup, sağlık beyanı gibi işlemlere gerek kalmadan rahatlıkla yaptırırsınız. Uygun faiz oranları sağlayan bir bankadır. Bunun yanı sıra bu banka size erken ödeme, otomatik ödeme, ara ödeme gibi imkânlar da tanımaktadır. Taşıt kredileri kefilsizdir sadece aracınızı bankanın lehine kefil bırakmanız istenmektedir. HSBC ikinci el taşıt kredisi ile müşterilerine 48 aya varan vadeler ile 1.44 faiz oranıyla krediler sağlamaktadır.

HSBC size sadece kredi konusunda olanaklar sağlamaz o krediye başvururken de oldukça gelişmiş imkânlar sunmaktadır. HSBC’ye kredi için size en yakın şubeden, telefon bankacılığından, internet bankacılığından başvurabilirsiniz. Bu sayede hem başvuru sürecinizi hızlandırırsınız hem istediğiniz krediye en kısa zamanda kavuşmuş olursunuz. Banka sizden krediyi verebilmek için birkaç belge istemektedir.

Bunlardan ilki kimliğinizi gösteren nüfus cüzdanı, pasaport veya sürücü belgesinden herhangi birinin aslı veya fotokopisidir. Gelir belgenizi mutlaka bankaya bırakmanız gerekmektedir. Bu ücretli çalışanlar için maaş bordrosu, serbest meslek için vergi levhası, emekliler için hesap cüzdanıdır, işletme sahipleri için ise Ticaret Sicil Gazetesidir. Aracın ruhsatı, başvuru formu, ikametgah belgesi,  SGK belgesi de sizden getirmenizi istenecek belgeler arasındadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ