Deniz Bank İkinci El Taşıt Kredisi

Deniz Bank kredi konusunda diğer bankalara göre oldukça farklı atılımlar yapan bir bankadır. Bu banka hem ikinci el hem de 0 kilometre araçlarınız için çok avantajlı krediler çekmenizi sağlamaktadır.
Deniz Bank ikinci el taşıt kredisi size uygun vade olanakları sağlamaktadır.

Bu sayede zorlanmadan aracınızın taksitlerini rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Kendi bütçenize göre sabit faizli, esnek veya eşit taksitli ödeme planlarını sizin belirlediğiniz koşullardan hangisi uygunsa ona göre seçebilirsiniz. Başvurunuza 1 iş günü içerisinde cevap alabilirsiniz. Bu özelliği ile Deniz Bank diğer bankalardan çok daha ayrıcalıklı bir hizmet tanımaktadır.

Başka bankalarda günlerce bekleyecek iken bu bankada işinizi kolayca halledebilirsiniz. Bankalar sizin acelenize yeterli cevabı veremeyebilir, işte bu noktada Deniz Bank çok daha farklı bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca geri ödeme gününüzü kredi çektiğiniz günden 45 gün sonrasına kadar atabilirsiniz. Bu noktada eğer kredi çekmek için aceleniz varsa fakat hemen kredi ödemeye başlayacak paranız yoksa bile Deniz Bank sizin yanınızda olmaktadır.

Deniz Bank İkinci el taşıt kredisi sizin araçlarınıza 48 aya kadar vade olanakları sunmaktadır. 4 yıl boyunca hem rahatça ödeyip hem de otomobil rahatlığını doruklarında yaşayabilirsiniz. İkinci el araçlar kasko değerinde ki 50.000 liraya kadar olan kısmının %70’i, 50.000 lira üzerindeki kısmının ise %50’si oranında kredilendirilmektedir.
Deniz Bank’a taşıt kredisi için başvurularınızı şubeden yapabilirsiniz.

Gerekli evrakları önceden hazırlayıp başvuru yaparken götürmeniz kredi işlemlerini oldukça hızlandıracaktır. Bankaya götürmeniz gereken belgelerin başında kimliğinizi belirten, nüfus cüzdanı, pasaport veya sürücü belgesi gelmektedir. Bunların aslını veya fotokopisini başvuru yaparken göstermelisiniz. Bankaların sizin ödeme planınızı çıkarabilmeleri için gelirinizi bilmeleri gerekmektedir.

Bu yüzden gelirinizi mutlaka kredi almak istediğiniz bankaya kanıtlamalısınız. Bunun için gelirinizi gösteren bir belgeyi ya da eğer gelir olarak kiracınızdan aldığınız kiranızı gösterecekseniz tapunuzu veya kira belgeniz ile bankaya müracaat etmelisiniz. Ayrıca araç ile ilgili birkaç belge de istenebilir. Bu noktada bankadan sizden isteyeceği belgeleri öğrenerek önceden hazırlamalı ve kredinizin çıkma sürecini hızlandırmalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ