Deniz Bank Üretici Kart Nedir

Ekonominin ilk dönemlerinden bu yana ekonomik alanda hizmet veren her iş koluna bankalar tarafından verilen destekler önemli bir unsur olmuştur. Verilen bu destekler günümüzde de devam etmekte en önemli örnekleri arasında ise Deniz Bank Tarafından tarımsal üretim ve benzeri iş kollarında üretim yapan müşterilerine sunulan üretici kart sayılabilmekte DenizBank Üretici Kart Nedir? Üretici kart Deniz Bank tarafından müşterilerine sunulan ve üreticilerin tarımsal ihtiyaçlarının yanı sıra nakit akışlarına uygun olarak tarımsal işletme kredisi sağlayan bir banka ürünüdür.

Üretici Kart Ödemeleri Nasıl? Ne Zaman Yapılıyor?

Banka tarafından müşterilerine sunulan bu kart ile üreticiye verilen kredi limiti bu karta yüklenir ve üreticiler tarımsal üretim için gerekli olan ihtiyaçlarını bu kart ile karşılarlar. Deniz Bank Üretici Kart Nedir? Üretici kart üreticilerin ihtiyaçlarını giderebilmeleri adına yıllık tek ödemeli olan bir kredi olanağını müşterilere sağlamaktadır. Bu kart üzerinden kullanılan kredinin geri ödemesi üreticilerin hasat tarihlerine göre belirlenmektedir. Geri ödeme planlarında sağlanan kolaylıkların yanı sıra üreticiler üretici kart anlaşmalı iş yerlerinden yaptıkları alışverişlerinde altı aya varan vade ve %0 faiz avantajlarından da yararlanabilmektedirler. Banka müşterileri üretici kartlarından ihtiyaçları olduğunda yeniden nakit çekebilir ya da tarımsal girdi alışverişi yapabilmektedirler. Müşteriler üretici kartlarına istedikleri zaman ödeme yapabilmektedirler.

Üretici Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Üretici kart sahibi olmak isteyen müşteriler kartları için başvurularının bankanın farklı hizmet alanları üzerinden yapabilecekleri gibi cep telefonlarından kısa mesaj yolu ile de başvurularını gerçekleştirebilmektedirler. Üreticiler üretici kartları ile tarımsal işletme kredilerini Deniz Bank şubelerinden ya da Deniz Bank ATM’lerinden nakit olarak haftanın 7 günü 24 saat boyunca çekebilecekleri gibi anlaşmalı iş yerlerinde kartları üzerinden de harcamalarını gerçekleştirebilmektedirler. Üretici kart kullanabilecek olan üreticiler ise; tarımsal üretim yapan ve hayvancılık yapan çiftçilik belgesi olan müşteriler olarak nitelendirilebilmektedir. Bankanın çeşitli kredi ürünleri arasında yer alan üretici kart hem kredi kartı olarak kullanılması hem de krediye bağlı bir kart olması nedeni ile tercih edilmektedir. Kartın müşterilere sağlamış olduğu avantajlarda kartı müşteriler tarafından cazip bir hale getirmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ