HSBC İhtiyaç Kredisi

HSBC müşterilerine özel olarak tasarlamış olduğu kredi ürünlerini HSBC İhtiyaç Kredisi seçenekleri ile müşterilerinin hizmetine sunmakta ve evrensel nitelikte özel girişim bankaları arasında yer almaktadır. Kişilerin bireysel ihtiyaçlarının artması nedeni ile bankalardan kredi talep etmeleri bankaların kredi olanaklarında iyileştirmeye gitmelerine neden olmuştur.

Son dönemlerde özellikle kişilerin konut sahibi olmada ve araç sahibi olmada finansal eksikliklerini bankalardan sağladıkları kredi ürünleri ile kolayca giderebilmeleri kredi kullanım oranlarının artmasına neden olmuştur. Bu neden ile kişiler ihtiyaçlarını ertelemek zorunda kalmadan kredi ürünleri ile sağladıkları finansal destekler ile ihtiyaçlarını uygun faiz oranlarının söz konusu olduğu ve bankalar tarafından sunulan geniş vade süreleri ile avantaj sağlayarak giderebilmektedirler.

HSBC İhtiyaç kredisi kredi ürünleri genel olarak kişilerin acil kısa vadeli nakit problemlerinde kullanılmasının yanı sıra kişilerin konu ve taşıt alımlarında yaygın olarak talep edilmektedir. Bankanın genel olarak bireysel ihtiyaçlar adına sunmuş olduğu krediler arasında son dönemlerde kişilerce oldukça fazla talep edilen sıfır ve ikinci el taşıt kredileri önemli sayılmaktadır. Banka sıfır ve ikinci el taşıt kredilerinde müşterilerine farklı avantajlar sunmaktadır.

Bireysel ihtiyaç kredisi seçeneklerin müşterilerine düşük faizli, uzun vade süreleri ve kefil şartı aramaksızın sunan HSBC Bankası son dönemde bireyler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir.   Bireylerin artan ihtiyaçları nakit ihtiyaçlarında da artışa neden olmuştur. Bu nedenle bankalardan talep edilen kredilerinde sayısı oldukça artış göstermiştir. Bireysel müşterilerinin kredi taleplerinin artması sonucu HSBC tarafından da bireysel müşterilerine sunmuş olduğu kredi ürünlerinde düzenlemeler yapılmış farklı ihtiyaçlara uygun yeni kredi ürünleri müşterilerine sunulmuştur.

HCBS bireysel ihtiyaç kredisi seçenekleri ile müşterilerine uygun kredi miktarlarını müşterilerine uygun faiz oranlarında ve uygun vade koşullarında sunmaktadır. Banka kredi ürünlerinden faydalanmak isteyen müşteriler bankanın sunmuş olduğu uygun faiz oranları ile %1.29’dan başlayan faiz oranları ve 36 ay ve 48 ay gibi uzun vadeyi kapsayan vade süreleri ile sağlanan uygun geri ödeme planlarıyla  geri ödeme imkânına sahip olacakları kredi miktarlarını banka şubelerinden başvuru yaparak kullanabilmektedirler.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ