Şekerbank Hasat Kart Anlaşmalı Firmalar

Ülkemizde hizmet veren ve şeker pancarı üretiminde tarımsal üreticilere destek sağlamak amacı ile ile kurulmuş olan Şekerbank bu alanda ki desteklerini genişleterek tarımsal faaliyet desteklerine farklı tarımsal alanları da kapsayan bir şekilde hala devam etmektedir. Tarımsal üreticilere Hasat Kart hizmetini sunan bankanın üreticilere finansman kaynağı sağlamak amacı ile oluşturduğu banka ürünü olmakla birlikte üreticilerin tarımsal ihtiyaçlarını karşılarken Şekerbank Hasat Kart anlaşmalı firmalar aracılığı ile yapacakları alışverişlerde uygun olanaklar sağlamaktadır.

Üreticiler tarımsal girdi ihtiyaçlarını karşılarken anlaşmalı firmalardan yaptıkları alışverişlerin geri ödeme vadelerini hasat dönemlerine kadar faizsiz erteleyebilme imkânına sahiptirler. Üreticilere sunulan bu imkân üreticilerin ihtiyaçlarını karşılamalarında ve tarımsal harcama tutarlarının geri ödemesinde üreticilere önemli bir avantaj sağlamaktadır. Tarımsal alanda üreticilerin tarımsal faaliyet girdi ihtiyaçlarını karşılamalarında önemli bir finansman aracı olarak kullanılan Hasat Kart anlaşmalı firmalardan yapılacak alışverişlerinde he satıcı firmalar hem de üreticilere avantajlar sunmaktadır. Bankanın Hasat Kart ile yapılacak harcamaları arttırmak amacı ile firmalar ile yaptığı anlaşmalar hem üreticiler hem de satıcı firmalara kar marjı sumaktadır.

Şekerbank Hasat Kart anlaşmalı firmalar daha çok tarımsal üretim faaliyetlerinde zorunlu olan ihtiyaç alanlarında hizmet veren firmaları oluşturan akaryakıt firmaları ile tarımsal üretimde gerekli diğer araç gereçlerin satışını gerçekleştiren firmalar olarak belirtilebilmektedir. Tarımsal üretim ihtiyaçlarını uygun olanaklar ile karşılayan üreticilerin yanı sıra Hasat Kart anlaşmalı firmalarda bu sayede yüksek satış oranlarına ulaşabilmektedirler. Hasat Kart ile yaptıkları harcamaların geri ödemelerinin vadelerini kendilerine göre planlayabilmektedirler.

Hasat Kart harcamalarının geri ödemelerini genel olarak hasat zamanlarına göre belirleyen tarımsal üreticiler istedikleri doğrultusunda hasat dönemlerinden öncede kartlarının borç ödemelerini yapabilmektedirler. Üreticiler kartları ile yapacakları alışverişlerde ödeme işlemlerini yaygın POS kullanım ağı ile kolayca hem Şekerbank POS’ları ile hem de Şekerbank tanımlı diğer banka POS’ları ile gerçekleştirebilmektedir. Tarımsal faaliyetler ile uğraşan üreticiler harcamalarının geri ödemelerini bankalarının şubelerinden kolaylıkla gerçekleştirebilecekleri gibi PTT şubeleri üzerinden de borçlarını ödeyebilmektedirler. Hasat Kart üreticilere kart işlemlerinde her alanda kolaylık sağlamaktadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ